Новини
Звітуємося за червень

2013 07 04 Переглядів: 1154
Літо в самому розпалі, та діткам, що перебувають під опікою нашого фонду не до відпочинку. Вони продовжують боротися з недугами, а ви, шановні друзі, не втомлюєтесь нам допомагати і вселяти надію на видужання усім хворим дітям. Цього разу на рахунок БФ «Ти-Ангел» надійшло 18 562,91 грн. Ми вдячні за кожну вашу гривню. Витратили ми протягом цього місяця 53 152,26 грн. – усі вони спрямовані виключно на придбання ліків хворим діткам і певного обладнання для відділення онкогематології. Дякуємо за довіру та за те, що допомагаєте нам допомагати!
Іван Михайлів – хіміотерапія не діє

2013 07 02 Переглядів: 1339
Після введення першого блоку нової, сильнішої хімії, Іванко трохи відпочивав удома. Його стан був задовільний, та сильно паморочилося в голові. Крім того, дитина захворіла на грип. Хлопчик мав сильний кашель і нежить. Чергову хіміотерапію довелося відкласти на тиждень, щоб вилікувати нове захворювання. А вже минулого вівторка Іванко розпочав введення чергових препаратів. З першого ж дня перебування у лікарні, хлопчик мріяв повернутися додому – саме це і стимулювало його до прийняття ліків. Усі сподівалися на позитивні зміни в організмі, та, на жаль, нічого хорошого аналізи не показали. Зробивши УЗД виявили, що лімфовузли так і залишились збільшеними по всьому тілу.
Владик Боднарук підхопив гепатит С

2013 06 30 Переглядів: 1300
Зараз Владислав Боднарук перебуває на останньому протоколі хіміотерапії. Половину він уже пройшов з Божою і Вашою поміччю. У Владика після хімії були ускладнення: почався стоматит, боліли ніжки, зник апетит. Загальний стан організму дуже погіршився. Аналізи різко впали. А йому ще потрібно зробити 9 хімій і 2 пункції. Владик радів, що вже скоро нелегка хвороба відступить, та мама дуже переживає за останні кілька процедур, адже аналізи погані. Крім того, лікування не скоро закінчиться, так як під час введення препаратів хлопчик підхопив гепатит С. Саме тому після лейкозу вони починають процес по-новому.
Шприцевий інфузійний насос уже в обласній лікарні

2013 06 30 Переглядів: 2280
Відділення дитячої онкогематології Івано-Франківської ОДКЛ уже має інфузійний шприценасос. Нещодавно ми придбали цей дуже потрібний прилад і передали його в онкогематологію. Один такий шприцевий насос коштує майже 10 тисяч гривень. А відділення потребує мінімум 4 такі апарати. Хворим діткам він вкрай необхідний, адже прилад допомагає більш точно проводити інфузійну терапію, відшкодовуючи втрати організмом води, крові, білка чи інших речовин. На жаль, старе обладнання, яке використовували лікарі, вийшло з ладу, тож життя діток опинилось під загрозою.
Павло Гуменяк - потрібна матеріальна підтримка

2013 06 27 Переглядів: 1251
Стан Павлика Гуменяка з часу останніх новин майже не змінився. Його здоров’я ніби й покращується, та потім знову стає так, як було. У хлопчика повернулися сильні кровотечі зі стопи. Почувається він погано. Дитина повинна перебувати на інфузійному лікуванні, бо тільки тоді стан здоров’я хлопчика покращується (на деякий час). Курс плазмоферезу з імуноглобулінами також трохи допоміг, але не надовго. У Павлика сильні болі, запаморочення, погане самопочуття. Він дуже мало рухається, тому що кожен рух спричиняє нестерпний біль. Після закінчення введення препаратів, його на 2 тижні відпустили додому. Усі надіялися на полегшення, та все залишилося без змін.
Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» побувала в Івано-Франківську

2013 06 26 Переглядів: 2099
Дуже приємно, що подорожуючи 11 містами України пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» завітала й до Івано-Франківська. У приміщенні Фортечної галереї «Бастіон» відбулось офіційне відкриття виставки. Відвідувачів галереї ці світлини вразили. Адже знімки довели: благодійність проявляється усюди і нею може займатися кожен. Крім того, ця благородна справа процвітає в усіх куточках нашої країни, про що свідчать надіслані на конкурс роботи з далеких і близьких міст. На картинах зображені і діти, і люди похилого віку, з вадами фізичного чи психічного розвитку, і всі вони з маленьким підтекстом – рукою допомоги звичайних людей.
Олексій Долішній – лікування дає результат

2013 06 26 Переглядів: 1242
Радіємо за Олексія. Його лікування триває, та процес відбувається нормально. Черговий прийом ліків пройшов зі звичними симптомами. На руках спостерігається незначна висипка, температура вже не така висока. Серйозних ускладнень немає. Апетит у хлопця відмінний, почувається він, дякувати Богу, також добре. Лікування виглядає обнадійливо. Олексій уже вдома. З Києва його відпустили лікуватися за місцем проживання, адже реакція організму на препарат задовільна, а вдома, як відомо, і стіни помагають. Хлопець насолоджується літом, ходить з батьком або з товаришами на спортмайданчик, тренується переважно на перекладині чи брусах.
Як дівчатка протистоять хворобі
2013 06 19 Переглядів: 1922
Цього разу ділимось із вами новинами про стан тендітних принцес, які хоробро протистоять хворобі і дуже-дуже хочуть бути здоровими. Ми радіємо найменшим їхнім успіхам, підтримуємо в разі невдачі і про все це одразу розповідаємо вам. Маленька Вікторія уже пройшла 47-й день протоколу. За цей час Вікусі зробили дві спинномозкові пункіції і стернальну біопсію. Аналізи показали хороший результат, що дуже потішив маму з донечкою. Після введення необхідних медикаментів, стан дівчинки погіршився. Лікарям довелося двічі вливати кров і тромбоконцентрат. Крім того, Вікусі продовжували піднімати аналізи через крапельниці.
Вітаємо з Днем народження!

2013 06 17 Переглядів: 7945
Колектив БФ "Ти-Ангел" щиросердечно вітає з Днем народження дорогу та цінну для усіх нас дівчину, талановитого юриста та проект-менеджера фонду - Тетяну Уграк. Тетяна - світлий промінчик у нашому колективі, який здатний зігріти зболілі та поранені серця дітей, якими опікується "Ти-Ангел". Завдяки великому та наповненому любові серцю цієї дівчини ми реалізували безліч суспільно-корисних проектів та впевнено працюємо над впровадженням нових ідей. Дорога Тетяна! В цей святковий День зичимо тобі міцного здоров'я, вірних друзів, творчого неспокою. Нехай крутиться вічно голова від радості, любові і успіху, а у серці завжди квітне доброта!
Назар, ти завжди житимеш у наших серцях!

2013 06 13 Переглядів: 1859
Тисячі людей щоденно покидають наш земний світ. Сотні невідомих нам обличь стираються з життя коли ми буденно просинаємось, готуємо обід чи йдемо на роботу. Нас це абсолютно не торкає, адже це прості імена! Але сьогодні відійшов у вічність наш маленький друг Назар Ковальський і ми хотіли б, щоб ви про це знали, щоб пам’ять про нього зберігалась на цій землі ще довго. Він був, він ніколи не здавався! Боровся за життя до самого кінця! Тому, напевно, Господь вирішив забрати його до себе, у кращий світ. Знаєте, хтось колись сказав, що коли людина помирає, то помирає тільки одне її «Я», а всі інші продовжують жити у пам’яті кожного, хто її знав!
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
