Новини

Вітання від Володі Олійника

2013 08 15 Переглядів: 1520


Протягом місяця Володик приймав курс підтримуючої терапії. Усі думали, що помітних негативних змін в організмі не відбудеться і, нарешті, хлопчик забуде про стаціонарне лікування. Проте сподівання не справдились. Хімія, яку він приймає, завдає значної шкоди. У Володика аналізи не зовсім задовільні... без підтримуючих препаратів крові таки не обходиться. Рівень лейкоцитів знижується, немає апетиту і навіть він сам помітив, що приймаючи таблетки, відбуваються різкі зміни настрою та поганий сон. Хоча впевнений, що цей період неодмінно пройде, адже потрібно на 100% подолати хворобу.

детальніше

Павлик потребує нашої підтримки

2013 08 14 Переглядів: 1140


Павлик Гуменяк в тяжкому стані. Гепатит атакує і щоб його подужати, не можна переривати курси прийому пегінтрону. Йому вкрай необхідно продовжувати вводити цей дороговартісний препарат, от тільки грошей, щоб його купити, не вистачає. Мама Павлика стукає у кожні двері і ми також прохаємо вас у допомозі. Вартість курсу коштує майже 9 тисяч гривень – цю суму не так легко дістати. А хлопчику ці ліки потрібно вводити вже зараз. Відгукніться на наше прохання, допоможіть дитині не втратити віру в одужання.

детальніше

Михайлів Іванко – третій блок хімії знову безрезультатний

2013 08 13 Переглядів: 1301


Іван Михайлів уже втретє прийняв сильнішу п’ятидобову хімію. Результати – невтішні. Сильно збільшилася печінка. Навіть до таких розмірів, що можна її побачити зовні. За даними аналізів покращення не спостерігається. Цей курс хлопчик переніс важче за два попередні. Єдине, чим він може похвавлитися, так це спокійним сном. Зник жахливий нічний біль. Малий всі тортури переносить дуже мужньо, каже, що його нічого не болить і він здоровий. Щойно переступивши поріг лікарні мріє про якнайшвидше повернення додому. Мама стверджує, що вдома справді стіни допомагають.

детальніше

Тетянка Готліб готується до школи

2013 08 12 Переглядів: 1190


Тетянка зараз перебуває у лікарні. Медики поставили їй неприємний діагноз – гепатит B. Саме тому дівчинка приймає підтримуючу терапію. Але, після того, як вона зуміла побороти лімфобластний лейкоз, знаємо, що вона здолає все. Дівчинка з нетерпінням чекає вересня. Вона уже піде до школи. Враховуючи те, що до цього часу перебувала на індивідуальному навчанні, їй ще більше хочеться побачити однокласників, вчителів, друзів. Тетянка вже семикласниця. Саме тому активно готується до шкільних буднів і багато читає. Літературу, до речі, полюбляє переважно про тварин, так як їх дуже любить. Вдома вона виховує аж трьох домашніх улюбленців – собачку пекінеса, кішку та папугу.

детальніше

Стан Павлика не покращився

2013 08 12 Переглядів: 1077


На деякий час Павлику стало легше. Усі думали, що терапія подіяла. Але, на жаль, у нього знову почалися кровотечі. Загальний стан організму різко погіршився, паморочилося в голові і дуже сильно болів кишечник. Кров погано згорталася. Зі стопи періодично виливалася жовч. Хлопчик знову розпочав курс лікування плазмою з імуноглобулінами. Ліки через крапельницю вводити стало важко, адже в катетері кров тромбується і перекриває шлях проникнення рідини в організм. Незабаром він з мамою поїде до Львова на консультацію, де, таким чином його готуватимуть до операції в Києві.

детальніше

Звітуємося за липень

2013 08 05 Переглядів: 1102


Як і годиться, традиційно починаємо цей розділ новин з подяки вам, друзі, за активну підтримку та матеріальну допомогу всім, хто цього потребує. Без вас було б скрутно, а дітям – страшно. Дякуємо, що ви з нами. Протягом цього місяця активно поступали кошти звідусіль – від нових й уже знайомих благодійників. У сумі на рахунок надійшло 39 031,98 гривень. Приблизно стільки ж ми і витратили – 39 743,33 грн. А на що саме – уже розповідаємо. Аріна Жураковська пройшла черговий курс реабілітації в клініці відновного лікування у Трускавці. Ця путівка коштувала 5 877,00 грн.

детальніше

Михальчук Наталя – стан дівчинки тяжкий

2013 07 31 Переглядів: 1727


Гепатит С не дає Наталочці спокою. Після останніх аналізів виявилося, що він перейшов у хронічну форму і його стало ще важче вивести. Дівчинці вводять пегінтрон. Уже 8 тиждень вона приймає цей препарат, та, на жаль, щоразу стає гірше. Організм не переносить ліки. Дуже багато ускладнень. Від початку лікування Наталя схудла ледь не вдвічі. Два тижні не відступав стоматит, вона не могла їсти, її болів живіт, голова, все тіло. Побічні ефекти дуже схожі на ускладнення після хіміотерапії – у дівчинки навіть волосся випадає. Наталя спочатку лікувалася у Снятині, та після 7 введення пегінтрону в дитини на тілі з’явились сині плями. Її негайно перевели в інфекційне відділення ОДКЛ.

детальніше

Аріна вже вдома

2013 07 30 Переглядів: 1935


Пригадуєте, ми писали, що Аріна заступає на 12 курс реабілітації? Раді повідомити, що в Трускавецькій МКВЛ вона його вже пройшла. Результати всіх дуже потішили. Значно знизився тонус в правій ручці і ніжці. Дівчинка вже вміє застібати замок-блискавку на одязі. Для когось це звичайний навик, який виконується без особливих труднощів, а для Арінки це значний крок вперед в плані самообслуговування. Будучи в Трускавці, окрім основних процедур, призначених лікарем, Арінка займалась іпотерапією (катання на конях). Одразу хочеться сказати, що такий вид лікування їй дуже сподобався – вона коней полюбила і з насолодою каталася верхи.

детальніше

Петрищак Віра – не вистачає коштів на лікування

2013 07 27 Переглядів: 2282


Вірочка продовжує нелегкий шлях хіміотерапії, щоб подолати хворобу. Кожен блок лікування мав свої труднощі – аналізи падали, загальний стан організму різко погіршувався, паморочилося в голові і все боліло. Половину лікування дівчина вже пройшла, проте розпочати наступний етап не може. У неї гепатит С. Два тижні підтримки організму не дали втішних результатів, гепатит прогресує і відтягує ще на місяць основне лікування. Дівчинці необхідно прийняти 4 курси пегінтрону, а один коштує 2,5 тисячі гривень. Мама не має звідки взяти цю суму і це її лякає. А печінку потрібно відновити, щоб дівчинка змогла отримати наступну хімію.

детальніше

Камінська Марія - рецидив…

2013 07 27 Переглядів: 2053


Марічка, будучи здоровою, енергійною, цікавою дитиною, приносила щастя своїм батькам. Та у 2010 р. в сім’ю без попередження прийшла біда – дівчинка тяжко захворіла. У неї виявили гострий лімфобластний лейкоз. З цим діагнозом вона лікувалась в Івано-Франківській дитячій лікарні. Дитина пройшла пекельну муку під назвою курс хіміотерапії. На щастя, її страждання були недаремними – Марічка видужала і пішла до школи. Та через 2 роки недуга повернулася – рецидив. Зараз Маруся знову в онкогематологічному відділенні обласної лікарні. Тепер проходить курс важкої хіміотерапії, щоб убити бластні клітини.

детальніше

‹ First  < 75 76 77 78 79 >  Last ›
сторінка 77 з 95 сторінок