Новини
Іванку Михайліву призначили сильнішу хімію

2013 05 30 Переглядів: 4463
Іванко уже пройшов 2 блоки першої хіміотерапії. Результатів на краще, на жаль, немає. Стан дитини навіть погіршився. Хлопчик скаржиться на сильний біль. Але цікаво те, що біль з’являється не при введенні хіміопрепаратів, а через деякий час, коли Іванко провертається додому. Великдень хлопець зустрів в колі сім'ї, та він не зміг забути про біль, що докучав протягом свят. Лікарі періодично роблять дитині комп’ютерну томографію, пухлина пересувається поступово вверх по хребту. Припускають, що вона може дістатися мозку. У четвер лікар призначив малому другу хімію, сильнішу за попередню. Вона триває 5 діб. Таких потрібно пройти 6 блоків.
Арт-терапія. Малювання пальчиками :)

2013 05 27 Переглядів: 4106
Серед багатьох напрямів арт-терапії, що застосовуються у роботі з дітьми, особливого значення надають образотворчій діяльності. Малюнок – спосіб пізнання, особливий вид комунікації, шлях до зцілення. Форма зображень на малюнку, їх колір, розмір і багато інших характеристик здатні розкрити істинні глибинні бажання дитини, її страхи, надії, справжнє ставлення до когось або чогось, настрій у даний момент часу. Одне із таких занять було проведено з дітками відділення онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої лікарні у п’ятницю, 24 травня. Проводили заняття: арт-терапевт Ганна Максимчук, студенти медичного університету Валентина Максимчук і Юлія Тачинська та учениця Альбіночка Грицкевич.
Вікторія Середюк – місяць лікування позаду

2013 05 27 Переглядів: 1517
Наша підопічна Вікторія уже пройшла 30 день протоколу. Лікування у дівчинки проходить більш-менш нормально, хоча, без ускладнень не обійшлося. У дитини після двох тижнів терапії виявили стоматит, який проявлявся неприємними симптомами і завдав труднощів дівчинці. Та за два тижні все минулося. Також перебування на лікарняному ліжку супроводжується високою температурою у Віки. Зміни в організмі Вікусі є, але вони то кращають, то знову погіршуються. Стабільних позитивних зрушень наразі немає. Та, дякувати Богу, дитина тримається, а ми надіємося на її одужання.
Радіємо успіхам Аліни Пристайко

2013 05 25 Переглядів: 1226
Раді повідомити вам гарні новини про Алінку Пристайко. Дівчинка вже закінчила основне лікування в онкогематології. Результати тішать. Лікарям вдалося ввести основне захворювання у стан ремісії. Зараз Аліночку виписали з відділення і вона нарешті повернулася додому. Дитина активна, здається, що майже забула про ті тяжкі лікарняні будні. Та через місяць Алінка знову лікуватиметься у тій же лікарні, от тільки в інфекційному відділенні. Як дуже часто буває, дитина підхопила в онкогематологічному відділенні гепатит, що зараз активно атакує її організм. Та лікарі і ми налаштовані на краще і не сумніваємось у позитивних зрушеннях.
Оленич Марічка завершила земну мандрівку

2013 05 23 Переглядів: 1567
У вівторок, 21 травня відбулося поховання маленького ангелочка - Марічки Оленич. Дівчинка пройшла нелегкий шлях лікування ретинобластоми очей, але напривеликий жаль курси високодозної хіміотерапії видалися неефективними - Марусі нестало. Лікарі, батьки та рідні дівчинки, впродовж семи місяців, докладали колосальних зусиль щоб врятувати маленьке життя, але важка недуга не піддалася наполегливій боротьбі. Ми дякуємо усім хто разом з нами підтримував Марічку, її батьків. Дякуємо, що допомагали нам проплачувати дорогі ліки та піклувалися про дитину не зважаючи на просторові бар'єри, свої власні хлопоти.
Олексій уже в Києві
2013 05 23 Переглядів: 6775
Друзі, завдяки вашій підтримці наш підопічний Олексій Долішній поїхав на лікування до Києва. Вже четвертий день він перебуває у Київському інституті епідеміології та інфекційних хвороб. А вже вчора лікарі, провівши консиліум, почали серйозно займатися лікуванням хлопця. Висока температура, яка турбувала Олексія ще з понеділка, не дозволяла швидше розпочати лікування. Пам’ятаємо, що погіршення стану здоров'я може мати негативні наслідки для хлопчика. Та, на щастя, все минулося, професіонали борються за його стан і дають надію на одужання. Сьогодні ми оплатили медичні препарати, які необхідні хлопцеві - "пегасис" та "копегус". Уже завтра їх буде введено Олексію.
Павлик Гуменяк – трішки новин

2013 05 21 Переглядів: 1232
Павлик уже пройшов курс лікування плазмоферезу з імуноглобулінами. Помітних змін на краще поки немає. Проте лікування дало ускладнення – почалися кровотечі, сильні болі, запаморочення. Гуляючи на вулиці, хлопчику стає погано, у нього нещодавно почався гіпертонічний криз, дуже різко піднімається тиск і знову приступи. Мама Павлика сподівається, що дитині стане краще і вони зможуть поїхати додому, де він відпочине і піде на поправку. Але до операції, яка має відбутися в Києві, хлопчик постійно повинен лягати у лікарню і проходити курс лікування. Перед операцією на закриття костоломи знову потрібно зробити курс лікування плазмоферезу з імуноглобулінами.
Артур Кісела отримав «ВелоДоктор»

2013 05 20 Переглядів: 2055
17 червня у Долинській загальноосвітній школі №7 було справжнє свято. Там відбулися загальношкільні батьківські збори, присвячені Дню сім'ї. І саме в цей день ще одна сім'я щасливо усміхнулася, отримавши подарунок, який покращить стан здоров'я 11-річного Артура Кісели, хворого на ДЦП. Нам вдалося реалізувати проект «ВелоДоктор», який був спрямований саме на придбання спеціального ортопедичного велосипеда, що призначений для дітей з ДЦП. Завдяки посильній допомозі Юлії Ляхович, кошти на проект вдалося зібрати всього за місяць і швиденько передати омріяний подарунок Артурчику.
Великодній кошик в гостях у дітей з особливими потребами

2013 05 08 Переглядів: 2840
Радість від свята Воскресіння Христового пролунала у кожному домі. Великдень з задоволенням зустріли і діти з особливими потребами нашої області. БФ «Ти-Ангел» завітав до нужденних діток Рогатинської школи-інтернату та Івано-Франківського притулку для дітей. Завдяки проекту "Великодній кошик", який реалізовувався спільно з нашим партнером УББ, малеча змогла відчути всю велич свята Пасхи, ситно та радісно провести Воскресні свята. Щоб подарувати вихованцям цих закладів необхідні пасхальні продукти, було витрачено 13 444 грн. Діти мали можливість самі наповнити свої кошики пасками, писанками, ковбасками і освятити ці продукти у місцевій церкві.
Христос Воскрес! Зі святом Вас дорогі друзі!

2013 05 03 Переглядів: 2260
Дорогі друзі, колеги, партнери! Команда БФ "Ти-Ангел" вітає Вас із Воскресінням Господнім! Бажаємо здоров’я і радості, віри і благополуччя. Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини! А Боже благословення буде запорукою віри у щасливе дитинство кожної дитини на нашій землі, подолання людської байдужості, здійснення найзаповітніших сподівань. Дякуємо Вам за підтримку та допомогу, яку Ви надаєте разом з нами дітям, які цього потребують.
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
