Ви їм допомогли

Подивіться на цих дітей. Якщо б не Ваша увага, більшість з них вже не були б серед живих. Отже, це сторінка великих досягнень. Завдяки Вам та багатьом чуйним людям, ці діти повернулися до нормального життя!Важливо розуміти, що навіть найменша допомога здатна змінити життя цілої родини. Батьки дітей щиро вдячні кожному, хто залишився небайдужим до їх страшного горя, та навіть в ці сутужні часи незримо був поруч.

Шкварок Ростислав (закінчив основне лікування)

2011 10 25 Переглядів: 2203


Наш Ростик, народився 21 березня 2009 року. Пологи другі, доношений. Але зразу у нас почалися проблеми. Родився він з вадою: щілина твердого і м’якого піднебіння. Це був шок! Під час вагітності нічого не діагностувалось. Хотілось зразу все виправити, але нас стоматологи переконали, щоб операцію робити після чотирьох років. Ми трохи адаптувались. Ростик їв погано, вагу набирав недостатню, дещо відставав в неврологічному розвитку.

детальніше

Деляр Владислав (закінчив основне лікування)

2011 10 25 Переглядів: 2247


В нашій сім’ї троє дітей, дві дівчинки і хлопчик, якого звати Владик. Він наймолодший, йому 8 рочків. Звісно, що він самий найменший і всі його дуже любимо. Осінню Влад почав частіше хворіти на ГРЗ. В грудні місяці два рази була висока температура, можливо це стало причиною захворювання на лейкемію. В січні місяці я побачила, що у нього на вечір піднімається температура, яка до ранку сама зникала. Збільшення лімфовузлів на шиї викликали у мене неабияку стурбованість. Ми звернулися до лікаря.

детальніше

Федорів Олександра (проходить лікування в Німеччині)

2011 10 25 Переглядів: 3115


Коли народилася моя єдина донечка, моєму щастю не було меж. Вона була схожа на маленьке янголятко з великими синіми очима. Сашенька росла здоровою, жвавою та веселою дитиною. Тоді на її хворобу не було жодного натяку. Все почалося півроку тому, коли Саша ніяк не могла вийти із систематичних простудних захворювань. Не встигла Сашенька відійти від чергового ГРВІ, як через декілька днів перебування в садочку хвороба знову поверталася і лікування повторювалося. В той час все списувалося на садочок та слабкий імунітет.

детальніше

Фільварків Олег (закінчив основне лікування)

2011 05 08 Переглядів: 2589


Олежик народився 24 червня 1995 року в м. Городенка, що на Івано-Франківщині. Він ріс дуже розумним, допитливим і серйозним хлопчиком. Дуже рано почав говорити і читати. Читав дуже багато, а найбільше захоплювався, і продовжує захоплюватись історичною літературою, пише вірші. В 6 років Олежик пішов до школи, вчився на відмінно, а потім перейшов до гімназії. Його найулюбленішими предметами є історія, правознавство, географія, англійська та українська мови та література. Після закінчення гімназії він мріє стати першокласним політологом та юристом. Ми завжди були впевнені, що нашого Олега чекає велике і щасливе майбутнє тому, що він є дуже цілеспрямованою людиною.

детальніше

Кожихова Тетяна (закінчила основне лікування)

2011 04 17 Переглядів: 2699


До полутора лет Таня росла здоровой, развитой девочкой. Только очень тяжело переносила прививки: высокая температура, простуда и как нам казалось, отставание в развитии на месяц после каждой прививки. Но, после месяца болезни, быстро восстанавливалась. Как казалось 6 июня папа нащупал у Татьяны уплотнение с правой стороны животика. Складывалось впечатление, что сильно увеличена печень. В детской больнице г. Калуша, с помощью УЗД, выявили большое до 9см в диаметре новообразование вместо правой почки и поставили предварительный диагноз – опухоль Вильмса.

детальніше

‹ First  < 14 15 16 17 > 
сторінка 16 з 17 сторінок