Ви їм допомогли

Подивіться на цих дітей. Якщо б не Ваша увага, більшість з них вже не були б серед живих. Отже, це сторінка великих досягнень. Завдяки Вам та багатьом чуйним людям, ці діти повернулися до нормального життя!Важливо розуміти, що навіть найменша допомога здатна змінити життя цілої родини. Батьки дітей щиро вдячні кожному, хто залишився небайдужим до їх страшного горя, та навіть в ці сутужні часи незримо був поруч.

Фицик Микола (закінчив основне лікування)

2012 09 29 Переглядів: 3227


Запаморочення в голові, часті носові кровотечі та головні болі, підвищена температура тіла – початок нової історії, нажаль сумної та пов’язаної із щоденними болями, сльозами, перемогами та поразками. Опісля насторожуючих симптомів батьки Миколки звернулися до сільського ФАПу, саме тут дільничний лікар оглянувши хлопчика та зробивши необхідні аналізи повідомив рідних про наявність збільшених лімфовузлів та низький гемоглобін у крові. Було видано направлення на обстеження в Івано-Франківську обласну дитячу клінічну лікарню де детальний огляд та численні аналізи змусили медиків винести батькам страшний вердикт – гострий лейкоз крові. Цей діагноз був підтверджений і спеціалістами Київської клініки «ОХМАДИТ».

детальніше

Сем’юк Олександр (закінчив основне лікування)

2012 03 20 Переглядів: 2734


Мій син ріс дуже активною і веселою дитиною. У нас все було добре. Саша майже ніколи не хворів. Пішов у перший клас, як і усі дітки. Але одного літнього дня коли Сашко грався з дітками на вулиці він знепритомнів. Ми поїхали в лікарню, де нам поставили діагноз - гострий лімфатичний лейкоз. Наданий момент ми із Сашою проходимо лікування в обласній дитячій клінічній лікарні. З батьком моєї дитини ми не живемо разом, розлучилися, як йому було 6 рочків. У мене є ще один маленький син. Вихованням дітей займаюся сама, оскільки батько моїх дітей нічим нам не допомогає. Ми живемо на мізерну зарплату моєї мами. А на довготривале лікування і якісні ліки у нас немає коштів.

детальніше

Вікторія Березовська (батьки не виходять на зв’язок, немає інформації)

2012 01 29 Переглядів: 15957


Ранок 15 травня 2011 року починався як завжди. Діти (Вікторія - 1997 року народження, і Юлія 1998 року народження) збиралися до школи, я з дружиною на работу. Дружина звернула увагу на знижений голос Вікторії і почала оглядати горло дітям. Коли глянула в горло Вікторії, запитала сама себе - що це? Від цих слів я відчув, дійсно щось не ладне. Але дружина ще два тижня за порадами лікаря лікувала дитину від ангіни і тонзиліту... Тількі після біопсії і заключення Захарцевої Любові Михайлівни, було встановлено остаточний діагноз - саркома Беркітта.

детальніше

Мацюк Тетяна (проходить лікування в Німеччині)

2012 01 29 Переглядів: 5930


З великою надією до Вас звертається Мацюк Марія Петрівна, жителька м. Івано-Франківська. Я дуже надіюся, що ви відгукнетеся і зможете допомогти моїй дитині. Моя донечка, Тетяна Михайлівна Мацюк, зростала асболютно здоровою та нормальною дитиною, яка успішно навчалась у школі та, дякуючи її толерантному характеру, була улюбленицею серед друзів, сусідів та у сім’ї. У 2006 році усе почалось: Таня почала погано себе почувати, часто була бліденькою та в’ялою.

детальніше

Литвин Богдан (закінчив основне лікування)

2012 01 10 Переглядів: 2849


Мого сина звати Богдан. Йому 16 років. 12 листопада 2010 року у нього піднялась температура. На поліклініці нам сказали що це ГРЗ. Богдан приймав антибіотики але температура залишалася від 37.5 до 38.9 градусів. 4 грудня 2010р. у нього на ногах появилася висипка у вигляді червоних крапочок, а в роті на стінках лиця , утворилися крововиливи, температура 38.6 градусів. Ми знову звернулися до лікаря. Нас з сином направили в інфекційну лікарню. Нічого не виявили інфекційного, порекомендували звернутися до дитячої обласної лікарні.

детальніше

‹ First  < 13 14 15 16 17 > 
сторінка 15 з 17 сторінок