Новини

Як наші підопічні на Гуцульщині відпочивали

2016 10 10 Переглядів: 1776


 
Яремче, Татарів, Верховина, Пістинь… - де лиш наші діти не побували?! Ці вихідні виявились дуже насиченими для вихованців Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Для них БФ «Ти-Ангел» організував чудову дводенну екскурсію туристичними місцинами Карпат. 
 
Найперше хочеться передати подяку у село Старий Ясенів, а саме власнику гостинного двору «Горицвіт» пану Миколі, що не лише подав ідею для таких крутих вихідних, а й гостинно прихистив у своїй садибі 18 дітей і трьох дорослих, та ще й повністю забезпечив харчуванням. Ну а тепер про все по порядку. 
 
Яремче. З самого ранку директор БФ «Ти-Ангел» Віталій Сабан, керівник прес-служби Фонду Ліліана Хомишин та директор Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей Василь Серденько зібрали 18 бешкетників в автобус і подалися в далеку дорогу. Зупинившись у Яремчі, дітлахи відвідали зоопарк, накупили сувенірів на ринку, подалися до водоспаду Пробій. Там на них чекав сюрприз – спуск на канатній дорозі через річку Прут. 
 
 
 
Татарів. Рухаючись далі до пункту призначення ми зробили зупинку у Татарові, саме там, де відпочивали влітку дітлахи в рамках табору «Янголятко». Власниця садиби «Анастасія» пані Наталя дуже рада була бачити знайомих діток та люб’язно пригостила карпатським чаєм. Діти перекусили та поїхали далі.
 
 
Верхній Ясенів і був тим місцем, якого з нетерпінням чекали усі учасники поїздки. Гостинний двір «Горицвіт» просто здивував усіх чудовим подвір’ям та номерами. Усі розмістилися у будинку з тримісними кімнатами. Сніданок, обід і вечеря – усе було надзвичайно смачно. А ще ми смажили на вогні сосиски. Родзинки додали дитячі зони, качелі, та собака-лабрадор Лабік, який так вже з дітьми набігався, що останні дуже міцно спали цілу ніч. А зранку – екскурсія на одну з ясенівських гір та поїздка в Маєток святого Миколая. Дуже шкода, що Миколая дітлахи так і не побачили, адже він у той момент був у церкві. Проте їм вдалося погуляти Його будиночком та погратися на території.
 
 
 
 
Два дні промайнули дуже швидко. Про емоції говорити не будемо, адже усе видно на фото. За таку гостинність і терплячість діти, в знак вдячності, допомогли п. Миколі зірвати з дерев яблука і поскладати в ящики. Звичайно, фруктами він їх пригостив. Вихідні видались на славу, а дорогою назад всі вже роздумували над наступною поїздкою.