Новини

Похід на Говерлу, візит на Буковель та водоспади – як діти відпочивали у таборі «Янголятко»

2016 07 11 Переглядів: 1799


 
Вперше за всю історію роботи БФ «Ти-Ангел» ми організували дитячий табір «Янголятко». Цілих 7 днів, а це з 27 червня по 3 липня підопічні Фонду дуже круто відпочили у селі Татарів. Першими щасливчиками стали діти з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації. Табір «Янголятко» проходив на території Гостинного двору «Анастасія»
 
 
Від очікування на вокзалі до збирання грибів – дітям сподобалось усе. Кожен новий день розпочинався із веселої аеробіки, варто зазначити, що учасники табору мали повноцінне 4-х разове харчування. А ще була дуже насичена туристична програма – вони здійснили турпохід на вершини Говерлу і Хом’як, відпочивали на Буковелі, де купалися у "Озері молодості" та каталися на оглядових підйомниках й водяних атракціях. Але на цьому розваги не закінчились. Наші друзі поїхали в Яремче, де було не менше захоплюючих місцин, які викликали купу позитивних емоцій – діти відвідали каскадний водоспад, місцевий звіринець та прогулялись симпатичними вуличками міста. А потім пішли дивитися ще й на відомий водоспад Гук. «Я ще ніколи не бачив справжній водоспад, я ще ніколи не був на Говерлі, але я не змучився, іти було весело. Так само весело було просто жити у таборі, а ще грати у футболлл…» - поділився своїми враженнями від відпочинку восьмирічний Денис. 
 
 
 
Підбиваючи підсумки роботи табору «Янголятко», приходимо до висновку, що повинні і надалі працювати над організацією літнього відпочинку для дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування, адже за такий короткий час ми побачили значні результати – діти здружилися, повірили в себе, геть забули про депресію й пригнічений настрій, а дехто навіть попрощався зі своїми комплексами.
 
 
 
 
 
Дякуємо усім нашим друзям та партнерам, що всебічно сприяли у проведенні та організації табору, а особливо власниці Гостинного двору «Анастасія» Наталії Кульчицькій, яка підтримувала нас упродовж всього періоду відпочинку. Ми віримо, що дитячий табір "Янголятко" стане доброю традицією у нашій волонтерській родині.