Новини
Вітання від близнюків

2014 04 27 Переглядів: 1381
Ігор, Максим і вся сім’я Гудзман щиро вітають вас друзі з Великодніми святами, бажають всім вам світлої Божої ласки, нехай Матір Божа Вас охороняє, а Дух Святий здоров’я посилає! Останнє реабілітаційне лікування, яке хлопці пройшли у Трускавці, продовжує радувати нас своїми результатами. Ігор став краще розмовляти, у нього збільшився словниковий запас. Він впевненіше ходить біля опори. Максим також не відстає. Він радує сім’ю новими звуками та словами. Уже рівніше тримає спинку, краще робить крокові рухи, частіше посміхається і хоче, щоб йому приділяли багато уваги.
“Христос Воскрес” - лунало в Рогатинській школі-інтернат

2014 04 25 Переглядів: 1997
Великдень - свято, що дане нам, як дарунок за вірність добрим помислам та справам. «Будьте, як діти!» - учив Спаситель. І ми, разом з учнями Рогатинської спеціалізованої школи-інтернат, справді по-дитячому щиро, чекали того величного дня. Вже вдруге БФ «Ти-Ангел» реалізовував акцію «Великодній кошик» у невеличкому містечку Рогатин. Розуміючи істинне значення Воскресіння Христового, вихованці інтернату чекають настання цього свята найбільше з поміж усіх. Чому? Та тому, що для них воно символізує оновлення всіх їхніх надій та сподівань.
Відкриваємо двері дітям
2014 04 23 Переглядів: 1183
Благодійний фонд «Ти-Ангел» прийняв участь у реалізації кампанії «Відкриваємо двері дітям». Ця кампанія впроваджується на рівні Європейського Союзу та втілюється у 12 країнах Європи, включаючи Україну. Її метою є підвищення проінформованості суспільства щодо шкоди зростання дітей в інтернатах та здійснити перехід від інституційного догляду до системи, яка забезпечує виховання дитини у сімейному середовищі. Волонтер нашого фонду – юрист і проектменеджер Тетяна Уграк взяла участь у дводенному семінарі, що проходив у Києві.
Барвисті писанки та дряпанки в онкогематології

2014 04 22 Переглядів: 5115
Так довго ми чекали на величне та світле свято Воскресіння Господнього! Для того, щоб підготуватись до святкування, дотримуючись старовинних великодніх традицій, ми, разом з дітками онкогематологічного відділення, вирішили створити власні пасхальні шедеври – писанки та дряпанки. На занятті спільно вирішили зробити писанки способом декупаж та за допомогою використання кольорових наклейок, а також виготовляли і дряпанки. Для писанок, виготовлених способом декупаж, використовували варені яйця, кольорові серветки, клей та пензлики.
Наталя Михальчук вітає з Великодніми святами

2014 04 17 Переглядів: 1030
Наталя Михальчук вітає вас з прийдешніми Великодніми святами. Бажає всім смачної паски, відсвяткувати в колі родини і ніколи не хворіти. Наталочка вже пройшла 11 місяців лікування. З нетерпінням чекає свята Воскресіння Господнього. Почуває себе добре. Щосереди дівчинка отримує чергову дозу пегінтрону. Щоденно приймає таблетки. Вона постійно на гепатопротекторах (урсофальк, глутаргін). Минулого тижня нарешті перемогла стоматит, який надокучав їй протягом трьох тижнів. Але все одно дуже болить живіт і почало боліти серце. Часто падає тиск і турбує головний біль. Наталя уколи приймає дуже плачевно і відраховує кожен день до закінчення лікування.
Аріна Жураковська на черговому курсі реабілітації
2014 04 15 Переглядів: 1154
Здається тільки недавно Арінка переступила шкільний поріг, а тепер вона закінчує перший клас. Вона дуже старанна учениця. Їй подобається читати книжки і дізнаватись з них про щось невідоме. Багато читає вдома, в позашкільний час. Нещодавно відбулось свято Букваря. Арінка дуже відповідально до нього готувалась. Вивчила багато віршиків, пісень, таночків. Зараз дівчинка проходить лікування в Трускавці. Цього курсу вона чекала з великим нетерпінням, так як останнім часом її стан здоров’я трішки погіршився: з’явився біль у правій ніжці, зіпсувалась хода. Але вправні руки лікарів Міжнародної клініки, як завжди допомогли.
Не я б’ю - верба б’є! За тиждень – Великдень!

2014 04 14 Переглядів: 2613
Не я б’ю - верба б’є! За тиждень – Великдень! Саме такими словами традиційно вітаються на Прикарпатті у Вербну неділю, легенько торкаючись один одного освяченими букетами вербових гілочок. Для того, щоб прийти до храму із гарно оформленим букетом верби, БФ «Ти-Ангел» заглянув до пацієнтів онкогематологічного відділення Івано-Франківської дитячої лікарні з цілим оберемком гілок цього деревця. І хоча цього разу маленьких пацієнтів виявилось небагато, ми все ж змогли прикрасити вербові букетики не тільки для себе, але і для тих дітей, хто не зміг взяти участь у занятті.
Аліна Пристайко у реанімації - рецидив

2014 04 11 Переглядів: 1294
Аліна Пристайко, яку ми всі дружньо підтримували і таки витягли її з лікарняного ліжка знову повернулася в лікарню. Рік тому дівчинку виписали додому. Усе було добре, потреби навідуватися в лікарню, як вважала мама, не було. Аж поки Алінка не почала бути лінивою, сумною, в’ялою. Вона не хотіла гратися, почувала себе погано. Коли піднялася в неї висока температура, мама з дитиною подалися до лікарні. Після здачі аналізів виявили дуже низький гемоглобін – у дівчинки рецидив. Стан з кожним днем погіршувався. Після двох тижнів перебування в обласній дитячій клінічній лікарні її перевели в реанімацію.
БФ “Ти-Ангел” повернувся з нагородою

2014 04 10 Переглядів: 1229
9 квітня в Києві у Міському будинку вчителя проходив заключний VII Національний форум «Добро починається з тебе». Його організатор Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» та Асоціація Благодійників України. В VII Всеукраїнському благодійному проекті «Добро починається з тебе» розглядали три вектори спрямування: культорологічні, екологічні та соціальні. Слово для нагородження призерів й лауреатів другої вікової категорії Благодійних проектів від Молодіжних організацій отримав президент Асоціації Благодійників України Олександр Максимчук.
Михайлик знову їде до Угорщини
2014 04 10 Переглядів: 1048
Минуло вже два місяці після того, як Михайликові Клапчуку відмінили лікування гепатиту В. Він уже не приймає пегінтерферон, який йому вводили півроку. На жаль, після цього у хлопчика погіршились аналізи. Ба більше того, з’явився гепатит С. Михайлик погано себе почуває, у нього знизився апетит, хоча про це він нікому не дозволяє розказувати. У березні медики знову призначили йому курс лікування пегінтерфероном, тепер вже на рік. Після консультації з професором-інфекціоністом з Угорщини, потрібно їхати туди на реабілітацію, щоб хоч трошки покращити стан здоров’я малого.
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
