Новини

Миколка Місюра повернувся з Трускавця

2014 05 28 Переглядів: 5048


Найперше мама маленького Колі дякує усім небайдужим людям, які допомогли дитині пройти черговий курс реабілітації у Клініці відновного лікування, що у місті Трускавець. Лікування у Трускавці надзвичайно важливе для хлопчика, адже з кожним курсом збільшуються його шанси на здорове майбутнє. У Миколи помітні зміни на краще. Він почав сприймати навколишній світ, цікавиться кожним предметом. Любить тваринок. Спостерігає за людьми. Тепер він більше прив'язаний до мами, не хоче залишатися на одинці і просить більшої уваги.

детальніше

Леонов Денис – лікування дає ускладнення

2014 05 20 Переглядів: 1077


Леонов Денис із труднощами пройшов першу фазу 3 протоколу хіміотерапії у місті Києві. Після введення препаратів у хлопчика були значні ускладнення – рясні носові кровотечі, стоматит, стрибки тиску. Хлопчику вливали р-масу, плазму, еритроцити, так як він втратив дуже багато крові. Під час введення р-маси також були ускладнення: пішла носом кров, яку знову ж таки довгий час не могли зупинити. Але з Божою допомогою Денис подолав три блоки високодозової хімії. Після покращення аналізів його з мамою відпустили додому. Зараз він в Івано-Франківській ОДКЛ продовжує лікування.

детальніше

Куничак Марія знову захворіла

2014 05 18 Переглядів: 1499


Марія Куничак, яка весь минулий рік боролася з лімфогранулематозом, знову захворіла. Не встигла вона й місяць натішитись здоровому життю, як у лютому у дівчинки піднялася температура, у неї з’явився кашель та загальна слабкість організму. Мама одразу ж звернулася до спеціалістів. Після проведеної комп’ютерної томографії ознак пролонгації процесу не виявлено. Тобто хвороба не прогресує. Але Марічку все ж не відпускають з лікарні. На даний час вона отримує інфузійну терапію, масивну антибактеріальну, противірусну та протигрибкову терапію. Щоб дізнатися детальніше про недугу і вирішити подальшу тактику лікування, дитині необхідно провести ПЕТ-КТ дослідження.

детальніше

Звітуємося за квітень

2014 05 15 Переглядів: 1112


Ось уже минув квітень. Нові підопічні, нові успіхи, нові надходження і нові витрати. Так от, про надходження і витрати. Протягом квітня за вашого сприяння на рахунок БФ "Ти-Ангел" надійшло 38 734,71 гривень. Щира подяка кожному за жертовні внески. Витратили – 23 208,14 гривень. Традиційно розповідаємо, кому цього місяця найбільше потрібна була допомога. Потребувала фінансової підтримки Марія Куничак – ми придбали їй ліки на суму 141,24 грн; Сеніву Андрію - на суму 1 306,79; Леонов Денис також отримав медикаменти на 886,72 грн.; і Михальчук Наталії необхідно було 1 478,27 грн., звичайно ж на ліки.

детальніше

Презентуємо книгу «Янголи поруч»

2014 05 14 Переглядів: 4254


Недавно відбулася презентація книжки «Янголи поруч», яку написала Юлія Микитин і спеціально присвятила її п’ятиріччю Благодійного фонду «Ти-Ангел». Раді повідомити, що презентація пройшла дуже вдало і багато хто з присутніх придбав собі збірочку. Так от, детальніше розкажемо про саму книжечку дитячих віршів. Вона складається з 9 розділів на певну тематику. Тут ви обов’язково знайдете вірші до душі, які не зможете не прочитати. Кожен розділ супруводжується цитатами відомих людей, які уже досягли успіхів в житті. А ще вірші ілюстровані дитячими малюнками.

детальніше

БФ «Ти-Ангел» відвідав вихованців “Центру соціально-психологічної реабілітації дітей”

2014 05 14 Переглядів: 1095


Кожному з нас приємно отримувати подарунки. Та вдвічі більше задоволення - їх дарувати! В цьому ми мали змогу переконатись самі. Днями волонтери БФ «Ти-Ангел» відвідали вихованців "Центру соціально-психологічної реабілітації дітей". Завітали ми, звісно, не з пустими руками, а з купою дарунків! Для маленьких дітлахів – веселі різнокольорові іграшки, а для дітей по старше – комплекти пухнастих м’яких рушників та барвиста постільна білизна. Зустріли нас діти не у стінах закладу, а на подвір’ї, біля вогнища, де уже рум’янилась запечена з салом та цибулею картопля.

детальніше

Володимир Мисюк закінчив третій блок хімії

2014 05 11 Переглядів: 1171


Перші три прийоми хіміотерапії дали значні ускладнення. У Володі сильно почав боліти шлунок і голова. Поряд з основною хворобою довелося лікувати шлунок, що супроводжувалось горою таблеток. Під час прийому ліків, Володі поставили катетр у підключичну ділянку, але через недовгий час зона навколо голки нагноїлася, що викликало температуру. Виявилось, що організм хлопчика не сприймає втручання у венозну систему чужородних тіл. Довелось приймати антибіотики, які згубно впливають на шлунок. Але з Божою допомогою Володя здолав цей період. Зараз набирається сил для введення четвертого блоку хіміотерапії.

детальніше

Павло Гуменяк розпочав лікування гепатиту С

2014 05 07 Переглядів: 1138


Павло Гуменяк перейшов на новий етап лікування. На жаль, не такий легкий. Хлопчик почав приймати противірусну терапію від гепатиту С. Результат лікування поки що невідомий, але є невтішні побічні ефекти. Перший укол зробили в інфекційній лікарні. Після введення пегінтерферону і рибаваріну дитині стало дуже погано. Його почало трусити, неможливо було збити температуру. Після чого почався сильний біль і кровотечі зі стопи. Павлик відмовлявся від їжі. А після введення другого уколу його супруводжувала сильна нудота, рвота, болі до втрати свідомості і загальна інтоксикація.

детальніше

Андрій Сенів – позаду сім блоків хіміотерапії

2014 05 05 Переглядів: 1113


Андрій Сенів уже почав приймати восьмий блок. За весь цей період хлопцеві було дуже і дуже важко. Інколи здавалося, що юнак просто не витримає, адже сили майже покидали його. Мама, яка щоразу дивилася на обезсилену дитину, думала, що не переживуть обоє. Але зігрівала любов’ю і добром, а це допомагало. Андрій рахує дні, коли його нарешті випишуть з лікарні. Залишилось іще небагато, проте боротися він уже не може. Йому потрібна моральна підтримка, але найбільше він хоче почути від лікаря таке бажане слово: «Здоровий». Мріє чимскоріш зустрітися зі своїми друзями і жити звичним життям. Потрібно ще трошки зусиль.

детальніше

Халус Павло – переміг хворобу

2014 05 03 Переглядів: 1239


Дорогі друзі, не розповідали так довго про Халуса Павла недаремно. Просто чекали результатів аналізів. Так ось, ділимось інформацією з вами. Результати – добрі. Павлику вже не потрібно вживати таблеток і приймати уколи кожного дня. У інституті імені Богомольця, лікар-інфекціоніст порадував: хлопчик йде на поправку. Щоб закріпити терапію, потрібно тричі на рік проходити курс профілактичного лікування, а щоб контролювати стан печінки – здавати аналізи кожні 3 місяці. Сім’я Халус дякує усім за моральну і матеріальну підтримку. А Павлик радіє і щасливий, дякує і бажає всім діткам досягнути найкращих результатів у лікуванні.

детальніше

‹ First  < 61 62 63 64 65 >  Last ›
сторінка 63 з 95 сторінок