Ви їм допомогли

Халус Павло (закінчив основне лікування)

2013 04 14 Переглядів: 3641



 


24.01.2002 р.н. Діагноз - Лейкемія


 

 
Розумний, добрий і чудовий хлопчик Павлик ще з 2007 року  проходив тяжке лікування гострого лімфобластного лейкозу. На щастя, після старань і довгих років лікування лейкоз відступив, та легше родині не стало, скоріше, навпаки. Постійно здаючи аналізи, виявили у Павлика гепатит В тяжкої форми, що переходить в цироз. 
 
Пройшовши в інфекційній лікарні курс терапії, нічого не змінилося і вже 4 роки хвороба не відступає. А лікуватися треба далі. Згідно з висновками Київської клініки ім. Богомольця, дитині необхідний дороговартісний препарат «Пегінтрон», який слід вживати протягом 8 місяців. Після кількох місяців лікування пегінтроном відмічається  позитивна динаміка лабораторних аналізів. 
 
На жаль, коштів на такі дорогі ліки мама хлопчика не має, та все ж йому він так необхідний. Ми уклінно просимо допомогти пролікувати Павлика, який подолав лейкемію і просто повинен перемогти гепатит В. 
 
 
 
Тел. мами Павлика п. Марія - 097 972 57 13
 
Домашня адреса: Івано-Франківська обл., вул. Кам'яниста, 26 б, смт. Перегінськ, Рожнятівський район