Ви їм допомогли

Михальчук Наталя (закінчила основне лікування)

2014 06 21 Переглядів: 2794



 

 


12.12.2002 р.н. Діагноз - тромбоцитопатія. Гепатит С


 

 
Незважаючи на те, що Наталочка була дуже хворобливою дитиною, у 5 місяців батьки почули перші довгоочікувані слова. А у 7 місяців дівчинка зробила свої перші самостійні кроки. Наталя з цікавістю сприймала все нове, росла допитливою дівчинкою. В дитячий садок ішла охоче, проте, за станом здоров’я часто перебувала на лікуванні. У 2009 році настав час іти до школи, та знову хвороба нагадала про себе. Часті носові кровотечі – і Наталочка відвідала школу тільки 14 днів. 
 
В лютому 2010 року у Львівському НДІ патології крові та трансфузної медицини встановили діагноз – спадкова дезагрегаційна тромбоцитопатія. Три роки дівчинка перебувала на підтримуючій терапії. І вже начебто засвітило сонце надії – з’явився препарат, який міг допомогти Наталі, та громом з ясного неба вдарила звістка про нову біду. У дитини виявили гепатит С. 
 
Родині не вистачає коштів на лікування дівчинки. Усі заощадження вичерпано, оскільки лікують свою дівчинку від самого народження. Ми, батьки Наталі і вся родина дуже просять вашої допомоги у лікуванні їхньої єдиної дитини. Допоможіть.
 
 
 

Тел. мами Наталі п. Марта -  098 7050070

 

Домашня адреса: Снятинський район, с. Підвисоке, вул. Грушевського, 12