Сторінка пам'яті

Оленич Марія

2012 10 11 Переглядів: 5706


 

 


31.08.2010 р.н. Діагноз - ретинобластома обох очей


 

 

Марічці всього-навсього два рочки. Дівчинці діагностовано рак. В липні місяці, через почервоніння правого ока батьки Марічки звернулися до місцевого окуліста. Оглянувши дитину лікар наполягав на терміновому проведенні УЗД, яке і показало невтішний результат - ретинобластома обох очей. Марусю направили на діагностику в м. Одеса до очного інституту ім.Філатова. Професорами інституту було підтверджено діагноз та проведено операцію. В Одесі Марічка пройшла перший, складний курс хіміотерапії.
 
Праве око дівчинці згодом необхідно буде видалити, оскільки пухлина є досить великих розмірів. Саме через це око дівчинки втратило свою функціональність.
 
Попереду в Марічки шість курсів хіміотерапії, кожного місяця вона повинна проходити обстеження в м. Одеса. Мрійка виховується в багатодітній сім'ї, яка ледь зводить кінці з кінцями, а лікування потребує значних матеріальних ресурсів. Просимо кожного з Вас долучитися до збору коштів на лікування дівчинки. Ми невзмозі зберегти зір дитини, але взмозі подарувати їй надію ЖИТИ!

 

Тел. мами Марії -  096 8210209  - Люба