Новини

Звітуємося за жовтень

2013 11 05 Переглядів: 1065


 
І хоча минув жовтень і опале листя засипало всі вулиці, цей місяць радував нас хорошою погодою. Так само і з нашим фондом – і хоча було багато витрат, пов’язаних з нашими підопічними, неначе сонечко під час бабиного літа ВИ нам допомагали з усім впоратися. Щиро дякуємо, що ми – разом.
 
Цього разу на рахунок фонду надійшло 137 791,84 грн. Враховуючи всі потреби хворих дітей і власне лікувальних закладів, ми витратили 80 780,11 грн. 
 
Спочатку розповідаємо про діток. Ми оплатили курс лікування у клініці відновного лікування у м. Трускавець Аріні Жураковській - 6 174,00 грн. Також забезпечили двомісячним курсом пегінтрону Олексія Долішнього - 19 968,00 грн. допомогли з ліками Діані Шпакович (6 559,00 грн), Михайлику Клапчуку (2 118,00 грн) та Павлу Гуменяку (5 485,00 грн). До речі, завдяки підтримці наших друзів і партнерів  - групи допомоги дітям "Дар Янгола" на лікування Павла Халуса пегінтроном у жовтні було зібрано 27743,03 грн., за що їм дуже-дуже дякуємо. Тож Павлик отримає повноцінну тримісячну терапію медпрепаратами. 
 
Тепер про наші проекти і допомогу лікарням. Ми успішно реалізували проект «Життя дітей під загрозою», в рамках якого закупили обладнання для Долинської дитячої лікарні - 4 шприцеві насоси за 36 080,00 грн. А ще оплатили системи до інфузоматів у відділення дитячої онкогематології - 100 шт за 1 631,00 грн. Придбали розхідні матеріали для дитячої онкогематології  на суму 1 500,00 грн.
 
А зараз про корисні розваги. Нещодавно БФ «Ти-Ангел» спільно з студентами ПНУ ім. В. Стефаника провели акцію «Стань ангелом», в рамках якої зібрали - 3 180,00 грн. Кошти будуть витрачені на пацієнтів онкогематології. Також завдяки БФ «Мати Тереза» організували екскурсійно-розважальну поїздку для дітей, хворих на ДЦП в м. Івано-Франківськ, де відвідали ляльковий театр і ще багато чого цікавого. 
 
Друзі, ми вдячні вам за все, а особливо за те, що підтримуєте нашу місію. Завдяки вашій руці допомоги ми робимо дітей здоровими та щасливими.