Новини

Звітуємося за листопад

2013 12 03 Переглядів: 963


 
Ось і минув ще один місяць нашої з вами співпраці. Дякуємо, що не полишаєте діток у важкий для них час.
 
У листопаді на рахунок БФ «Ти-Ангел» надійшло 38 932,82 грн. Витратили ми значно більше - 74 063,71 грн. Пацієнти нуждались у нашій допомозі.
 
Для дітей-сиріт Рогатинської школи-інтернат Фонд придбав вакцину "Ваксігрип". Це для того, щоб уберегти їх від вірусного захворювання. Коштувала вона 6 830,01 грн. 
 
За 11 754,00 грн. ми оплатили курс реабілітації у Клініці відновного лікування в м. Трускавець для близнюків Гудзман. Також придбали ліки для Володимира Олійника за 4 775,00 грн.
 
Ще кільком пацієнтам, які хворіють на гепатит, допомогли купити препарат «Пегінтрон». Місячний курс лікування оплатили Віталію Бондару (8 638,56 грн.). Запас ліків на два місяці отримали Наталя Михальчук (17 277,12 грн.) і Павло Халус (17 688,88 грн.). Михайлику Клапчуку ми теж придбали разову дозу «Пегінтрону» за 2 159,64 грн.
 
Крім того, 4 940,50 грн. було витрачено на медичні матеріали для відділення дитячої онкогематології.
 
Друзі, ще раз дякуємо вам за матеріальну підтримку. Ви даруєте дітям шанс на здорове та щасливе життя.