Новини

Звітуємося за лютий

2014 03 03 Переглядів: 947


 

Дякуємо за ще один місяць, прожитий разом. Лютий виявився досить важким, дітки часто хворіли, але їх не полишали Ви, допомагаючи морально і матеріально. Цього місяця на наш рахунок надійшло 7 105,48 грн., за що ми дуже вдячні. Витратили ми дещо більше, а саме - 49 585,62 грн. Чому така велика сума? – Уже звітуємося за кожен крок.

 

У лютому ми забезпечили 3-місячний курс лікування "копегусом" та "пегасисом", який приймає Олексій Долішній. Вартість його 29 955,00 грн. Максиму та Ігору Гудзманам вже оплачено курс у Клініці відновного лікування за 10 290 грн. Також деяким діткам ми купили життєво необхідні ліки, а саме Андрію Сеніву - 4 205,5 грн., Павлу Гуменяку - 2 629,94 грн., та Наталі Михальчук - 2 310,55 грн.
 
Ми ще раз хочемо виразити Вам свою вдячність за кожну гривню. Бо саме з вашою допомогою діти отримують шанс на повноцінне життя.
 
З детальним звітом про поступлення та розхід коштів можна ознайомитися тут.