Новини

Звіт тижня, що минув

2011 12 20 Переглядів: 1750


 

Напередодні дня святого Миколая та Нового року хочеться зробити якомога більше добрих та корисних справ. Ми давно планували здійснити візит в дитячий будинок, яких знаходиться у місті Надвірна, в 30-ти кілометрах від Івано-Франківська, тому твердо вирішили завітати сюди в найближчий вихідний день, що і зробили в другу неділю місяця.


Приїхали ми до дітей не з пустими руками. Багажне відділення нашого автомобіля було заповнене великими кульками з одягом та іграшками, які зібрали для діток працівники Міжнародної аудиторської компанії КПМГ. За що їм говоримо велике спасибі. Особливі слова вдячності адресуємо Юлії Ноговіциній, яка взяла на себе весь тягар організації процесу передачі вантажу з Києва до м. Івано-Франківська.


Познайомитися з директором дитячого будинку нам не вдалося, оскільки вже було пізно, і в закладі працювали тільки вихователі та няні, але ми не засмутилися такій обстановці, адже буде привід і ще раз навідатися до дітей в гості :)


Цей тиждень відзначився і ще одним дивом! Наш давній приятель зі Львова п. Леонід Маркович передав кошти для оплати стоматологічних послуг для хлопчика, що перебуває під опікою Фонду. Ми не втомимося дякувати цій прекрасній і добрій людині, яка завжди шукає можливість допомогти дітям-сиротам. Леонід Маркович завжди допомагає нам в організації екскурсійних поїздок для дітей. Дякуємо Вам!


На цьому дива тижня не закінчуються! Із штатів ми отримали коробку з американськими подарунками для українських дітей-сиріт. Такий сюрприз для наших діток зробила приятелька Фонду, Ярослава Дубенка, яка проживає в Чікаго та представляє інтереси «Ти-АНГЕЛ» в штаті Іллінойс. Дякуємо!

 


На даний час, Фондом ведеться активна підготовка по організації святкувань, присвячених Дню святого Миколая. Перший захід відбудеться в понеділок 19-го грудня. Проплачено більшу частину подарунків, які вже чекають на діток. Уже в понеділок дарунки з рук святого Миколая отримають діти-сироти та діти з обмеженими фізичними можливостями, які проживають і навчаються у Вигодському корекційно-реабілітаційному центрі та Долинському дитячому будинку «Теплий дім», а у середу святий Миколай завітає до дітлахів у відділення гематології та хірургії Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.