Новини

Замість шкільних буднів - лікарняні

2013 09 21 Переглядів: 1251


 
Михальчук Наталочка впевнено долає шлях лікувальної терапії. А це тому, що вона дуже-дуже хоче піти нарешті до школи і більше не хворіти. Перш за все дівчинка передає всім вітання і ще раз дякує за підтримку у скрутну хвилину.
 
Стан здоров’я у неї задовільний, хоча недавно було гірше.  Дитина перебувала у Снятинській лікарні у реанімаційному відділенні. У Наталі виявили ларингіт третього ступеня, різко піднялася висока температура, як наслідок – кровотеча. Саме тому терміново її відправили в палату інтенсивної терапії. Там вона лікувалася 2 тижні. 
 
Проте зараз стан нормалізувався. Тепер дівчинка в онкогематології в Івано-Франківську. Тут їй вводять пегінтрон та інші препарати. Гепатит так легко не відступає. 
 
 
Наталочка вже перейшла у п’ятий клас. На жаль, на святі першого дзвоника в школі вона не була. Змушена продовжувати навчання за індивідуальною програмою. І їй від цього дуже важко. Нагадаємо, що протягом всіх цих років дитина була в школі всього 14 днів. Вчителі знайомлять з життям вдома. Наталя дуже добре вчиться, займає призові місця з різноманітних конкурсів й олімпіад, але знову і знову мріє відчути шкільні будні. 
 
Ми надіємось на Божу поміч і знаємо, що зовсім скоро вона подолає цю недугу. Та й дівчинка сама у цьому впевнена. Тож залишається їй інтенсивно боротися, а нам – молитися за її здоров’я.