Новини

Яринці необхідно продовжувати лікування у Трускавці

2017 04 28 Переглядів: 978


 
Яринка почуває себе добре, завдяки пройденій реабілітації у Трускавці, вона краще працює правою рукою. Якщо досі дитина навіть не брала предметів, то зараз заново вчиться писати. Яринка дуже наполеглива і старанна дівчинка. Великодні свята провела з родиною, разом з іншими дітками весело гралися, дівчинка була дуже щасливою. Після кожного курсу реабілітації у неї з’являються нові друзі. 
 
Зараз вона з мамою намагається не втратити, а, навпаки, закріпити досягнені результати – проходять курс масажів, щоденно займаються фізкультурою, плавають. У воді Яринка дуже розслабляється і отримує масу позитивних емоцій, виконує необхідні вправи, розробляє дихальну систему, а вже у травні на дівчинку знову чекають у Трускавецькій клініці для продовження інтенсивного лікування.
 
 
Нагадаємо, що Яринці необхідно продовжувати лікування, зокрема її готові прийняти у Клініці відновного лікування, що у Трускавці. Та для родини це занадто дорого. Гроші витрачені вже давно на попередні реабілітації. А кожен новий курс приносить нові досягнення і перемоги, зменшується тонус, припиняється вкорочення сухожиль, кожен курс – це ще один крок до повноцінного життя. Тому і мама Яринки, і ми просимо всіх небайдужих людей допомогти.