Новини
Яремко Степан – лікування продовжується
2017 10 23 Переглядів: 1564

Друзі, не забуваймо про ще одного нашого підопічного Степанка Яремка, який нещодавно повернувся у онкогематологічне відділення. У нього в мозку пухлина. Дитина приймає хіміотерапію. Теблетовані медпрепарати дають позитивні результати. Степанкові спочатку було важко, впав імунітет, організм погано реагував на лікування, аналізи крові теж були поганими. Але зараз все добре.
Хлопчик бореться, а його мама шукає грошей на подальше лікування. Хімія дорога, ще треба довго приймати таблетки, крапельниці… Тому просимо допомагати.
Нагадаємо, що після обстежень і пройденого МРТ у хлопчика виявили пухлину головного мозку. Уже після біопсії у Києві, медики заспокоїли: пухлина доброякісна, однак видалити її не можна, бо розміщена дуже глибоко у голові. Степанко виховується у неповній сім’ї, тому весь цей час і дотепер мама із синами справлялися із труднощами самі. Проте лікування надто довге і сума велика, тож давайте підтримаємо Степанка, щоб він відчув, що крім мами і братика йому ще є кому допомогти.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
