Новини

Сем’юк Олександр - випускник відділення

2012 03 20 Переглядів: 1734


 

Сьогоднішні новини змушують нас радіти і дякувати, дякувати і радіти, адже відділення покидає і ще одна дитина, яка тривалий час боролася з важкою недугою. Боротьба ця була складною для усіх нас - лікарів, батьків, волонтерів та Вас дорогі, що переймалися долею Сашка.  Дякуємо за молитви, матеріальну допомгу та моральну підтримку, дякуємо що вірили та не здавалися.

 

За нами і ще одна перемога!