Новини

Випускничок відділення гематології!

2011 11 09 Переглядів: 1635


 

Ми щасливі, адже закінчив основне лікування ще один пацієнт відідлення гематології - Деляр Владик. Нарешті мрії хлопчика здійснилися, адже він так хотів якомога швидше повернутися в рідну домівку, до своїх рідних та друзів. Школу Владик ще не відвідує, але із великим задоволенням відкриває підручники і наздоганяє матеріал, який пропусти перебуваючи в лікарняних стінах.



Ми дякуємо всім Вам, хто разом з нами боровся за одужання цього яскравого хлопчини. Вітаємо, адже всі ми разом здобули і ще одну неоціненну перемогу!



Владику та його сім’ї бажаємо якомога більше прекрасних днів, вірних друзів та здійснення всіх мрій.