Новини

Вихованці центру соціально-психологічної реабілітації відвідали Львів

2016 04 12 Переглядів: 1472


 
Наші друзі з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей відвідали Львів. Побували в аквапарку "Пляж", всіма улюбленому «Макдональдзі» та ресторані «Криївка», де їх нагодували смачними варениками зі шкварками і провели екскурсію по бункеру. Дітей захопили розповіді про УПА. Також вихованці центру побували на Високому замку, музеї зброї «Арсенал», прогулялися вуличками Львова, завітали до Домініканського собору та оглянули Оперний театр.
 
 
 
Участь в екскурсії взяли 24 дитини. Програма була дуже насиченою, а це і викликало багато емоцій у малих дослідників. Наш Фонд дуже цьому тішиться, адже саме екскурсії, на які ми часто робимо акцент, допомагають у розвитку кругозору для дітей-сиріт та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
 
БФ «Ти-Ангел» вдалося організувати цю поїздку завдяки нашим партнерам – дирекції ресторанів «Макдональдз-Україна», а особливо колективу ресторану «Макдональдз-Універмаг» у м. Львів, дирекції "Холдинг емоцій "!FEST", нашим друзям з міста Драммонд (штат Вісконсин) - Women's Fellowship of UCC in Cable, WI., а особливо Тетяні Зангрі, дякуємо Яні Ангеловій та Ользі Шередько.
 
Дякуємо всім хто сприяв нашій поїздці, зробив її цікавою та незабутньою для наших підопічних.