Новини

Вихованці Солотвинського інтернату поїхали на два дні у гори

2017 02 19 Переглядів: 1451


 
БФ «Ти-Ангел» виконує обіцянки. Пам’ятаєте, як у січні, коли відзначали «Різдво разом», ми розігрували екскурсію в гори? Тоді її виграли діти із Солотвинської санаторної школи-інтернат, а тепер вони побували у дводенній мандрівці Карпатами. Дітлахи поїхали до Вишкова, відпочивали на базі відпочинку «Високий перевал». Екскурсія пройшла дуже круто: вони каталися на санчатах, кінній упряжці, а ще купалися в басейні. Яка ж подорож у гори без гірських тварин? – Дітлахи мали можливість проводити час з оленями, які живуть на території бази відпочинку.
 
 
 
 
Та це ще не все! Потім школярі поїхали до Вигоди, завітали до Центру спадщини вузькоколійки. Їм страшенно сподобались розповіді не лише про становлення і користь цього виду транспорту, а й історію Вигодського краю. А ще побували на всім відомій Алеї казок – пофотографувались і почитали фрагменти улюблених історій.  
 
 
 
 
Повертаючись до школи-інтернат, діти завітали у ресторан «Chicken HUT», що в Івано-Франківську, а також відвідали кінотеатр «Люмє’р», де переглянули «Lego Фільм: Бетмен».
 
Дякуємо нашим друзям та партнерам у сприянні цієї чудової дитячої подорожі Карпатами. Особлива подяка пані Руслані Скрипник за теплий прийом та розміщення на базі відпочинку, Ліліані Пенгрин, Ростиславу Анрусіву та Віталію Волошину, а також нашим давнім друзям мережі ресторанів «Chicken HUT» - ви допомогли нам зробити дітям неймовірне свято!