Новини

Все про гроші знають діти з Вигодського центру

2016 05 30 Переглядів: 1084


 
У «Школі Янголяти» відбулося чергове заняття. Цього разу урок фінансової грамотності провели для учнів 5 класу Вигодського навчального корекційно-реабілітаційного центру. Це саме той вік, на думку вихователів та волонтерів, коли діти вже розуміють фінасові можливості, та ще не дуже ними вміють користуватися. 
 
 
 
Традиційно наш волонтер Людмила Пахович розповідала дітям найважливіше про гроші та шляхи їх заробляння. Школярам був дуже цікавий такий урок, а по закінченню вони, як і інші, склали тест для кращого засвоєння матеріалу.
 
 
 
«Школа Янголяти» - проект, який реалізується БФ "Ти-Ангел" за підтримки Львівської освітньої фундації у рамках проекту "Розвиток молодіжних волонтерських програм на парафіях".