Новини

Волонтери БФ “Ти-Ангел” завітали у дитячу лікарню з колядою

2021 01 15 Переглядів: 628


 
Щороку, у час різдвяних свят, волонтерська родина БФ "Ти-Ангел" відвідує пацієнтів онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні з різдвяною колядкою. 
 
 
 
 
Складне онкозахворювання не дозволяє дітям та їхнім батькам покинути лікарняні стіни, тим самим краде у них можливість зануритися у різдвяну містерію, поколядувати за святковим столом з рідними та друзями. Стіни онкогематології стають для них маленькою Вифлеємською хатинкою де поряд із радісною колядкою має місце смуток, плач, біль, розпач.... 
 
Щоб підняти бойовий дух пацієнтам та їхнім близьким - ми кожного року колядуємо. Прославляємо новонародженного Христа разом із дітьми, батьками, медичним персоналом. Дзвінка колядка, чарівні звуки гітари, скрипки, цимбал та духовне єднання допомагають усім нам на якусь мить забути про щоденні клопоти, болячки, неприємні моменти виснажливого лікувального процесу. Разом ми святкуємо та ділимося один з одним радістю Різдва. Воно прекрасне коли ми всі разом!
 
Довідково. Через карантинні обмеження БФ "Ти-Ангел" був змушений припинити проведення у відділенні онкогематології щотижневих заняття з арт-терапії. Такий вид терапії команда фонду проводить тут вже понад десять років. Мета арт-терапевтичних занять - допомогти дітям відволіктися від виснажливого лікування, повірити у себе, свої сили, підняти особистісну самооцінку та налаштуватися на позитивний емоційний та психологічний стан. Діти дуже полюбляють такі заняття, охоче їх відвідують. Сподіваємося, що незабаром наші творчі посиденьки відновляться, і ми знову будемо зустрічатися частіше.