Новини

Володимир Олійник – позаду дев’ятий блок хіміотерапії

2013 04 09 Переглядів: 1432


 

 
Володимир Олійник продовжує інтенсивне лікування. Результати щоразу кращі – і ми не можемо цьому не радіти. Минулого тижня він пройшов дев’ятий блок хіміотерапії. Все відбулося дуже добре, без ускладнень. У хлопчика вже не було стоматиту і високої температури. 
 
Також Володик проходив попереднє обстеження в Києві. Там відмінили опромінювання, так як у дитини все пішло на покращення. Усі надіються, що так буде і надалі. Малому залишилося пройти ще три блоки хіміотерапії і 24 тижні підтримуючої хімії. Але найгірше вже позаду.
 
Родина життєрадісного Володьки і БФ «Ти-Ангел» щиро дякують усім за допомогу і підтримку в такий нелегкий період. Усім нам вже так хочеться побачити Володика повністю здоровим і більше не згадувати про цю страшну хворобу.