Новини
Володимир Олійник – позаду дев’ятий блок хіміотерапії
2013 04 09 Переглядів: 1432

Володимир Олійник продовжує інтенсивне лікування. Результати щоразу кращі – і ми не можемо цьому не радіти. Минулого тижня він пройшов дев’ятий блок хіміотерапії. Все відбулося дуже добре, без ускладнень. У хлопчика вже не було стоматиту і високої температури.
Також Володик проходив попереднє обстеження в Києві. Там відмінили опромінювання, так як у дитини все пішло на покращення. Усі надіються, що так буде і надалі. Малому залишилося пройти ще три блоки хіміотерапії і 24 тижні підтримуючої хімії. Але найгірше вже позаду.
Родина життєрадісного Володьки і БФ «Ти-Ангел» щиро дякують усім за допомогу і підтримку в такий нелегкий період. Усім нам вже так хочеться побачити Володика повністю здоровим і більше не згадувати про цю страшну хворобу.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
