Новини
Володимир Мисюк закінчив третій блок хімії
2014 05 11 Переглядів: 1172

Перші три прийоми хіміотерапії дали значні ускладнення. У Володі сильно почав боліти шлунок і голова. Поряд з основною хворобою довелося лікувати шлунок, що супроводжувалось горою таблеток. Під час прийому ліків, Володі поставили катетр у підключичну ділянку, але через недовгий час зона навколо голки нагноїлася, що викликало температуру. Виявилось, що організм хлопчика не сприймає втручання у венозну систему чужородних тіл. Довелось приймати антибіотики, які згубно впливають на шлунок.
Але з Божою допомогою Володя здолав цей період. Зараз набирається сил для введення четвертого блоку хіміотерапії. Щоправда, хлопчик не хоче приймати ліки – надворі весна і друзі кличуть його гуляти та гасати на велосипеді.
Родина дякує усім небайдужим за допомогу та вірить, що з вашою ласкою Володик здолає хворобу.
Нагадаємо, що Володя Мисюк - третьокласник. Коли Володя застудився, батьки помітили на його шиї збільшені лімфовузли. Після обстеження і здачі аналізів лікарі зробили невтішний висновок – лімфома Ходжкіна. Зараз хлопчик проходить курси хіміотерапії в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні у відділенні онкогематології.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
