Новини
Володик завершив другий блок хіміотерапії
2012 11 15 Переглядів: 9540

З Божою допомогою Володик завершив другий блок хіміотерапії. Весь цей період інтенсивного лікування можна порівняти із жахливим сном. Володя важко переносив лікування, висока температура і безперервна блювота, відсутність апетиту та прикутість до ліжка супроводжували хлопчика весь цей час. Володя не проявляв ніякого бажання вставати з ліжка та гратися улюбленими іграшками.
Батьки та медперсонал активно боролися з усіма цими негативними симптомами та всіляко намагалися емоційно підтримати Володика. Минулої середи хлопчик мав заступити на третій курс хіміотерапії, але у зв'язку із високою температурою та появою стоматиту прийшлося перенести лікування. Сьогодні аналізи пішли на покращення і вже завтра лікування відновлять.
Команда БФ "Ти-Ангел", батьки, рідні та лікарі покладають великі надії, що все пройде без ускладнень!
Дякуємо Господу Богу та всім Вам, хто щиро вболіває за одужання хлопчика.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
