Новини
Володька Росінський чекає другого курсу хімії
2017 09 19 Переглядів: 903

Володимир Росінський закінчив перший курс хіміотерапії. Далась вона йому складно, а потім хлопчика переслідували побічні ефекти. Він був вдома лише чотири дні. Далі забрали його в лікарню, адже почались кровотечі та ще й висип по всьому тілу. Володька довгий час перебував під наглядом лікарів, бо були великі ризики його здоров’ю. А зараз очікує на черговий прийом «Біовену», - це буде уже другий прийом хіміотерапії для Володьки.
Він дуже переживає, адже знає, як може обернутися ця хімія. А ще сумує за братиками і сестричками. Хоче до школи. А мама просить допомогти їй оплатити лікування сину.
Нагадаємо, що у сім’ї Росінських шестеро дітей. Володимир захворів несподівано, ніхто й не підозрював такого діагнозу. Лікування Володика складне і досить довге. Він повинен приймати кортикостероїдні препарати. Це дорого, тай батькам потрібно годувати решту дітей.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
