Новини

Володя Мисюк – другий блок хімії

2014 03 27 Переглядів: 1236


 
Володя Мисюк закінчує другий блок прийому хіміотерапії. Дуже важко переносить крапельниці, адже від хімії обпечені і закупорені вени. 
 
Часто хлопчик перебуває у пригніченому настрої, проте надія на одужання не покидає дитину. Володя мріє чимскоріш вилікуватись, адже надворі пригріває сонечко і він хоче, як і раніше гуляти, гратися з друзями і радіти новому дню.
 
На  лікування хлопчика потрібні чималі кошти. Батьки і ми звертаємося до вас за допомогою. Не можна залишати Володю на одинці з бідою. Він ще маленький і так багато хоче зробити. Проте найголовніше зараз – здолати хворобу.
 
Нагадаємо, що Володя Мисюк – третьокласник. У школі найбільше любить математику. Вміє грати у шашки і нарди, вивчає гру у шахи. Коли Володя застудився, батьки помітили на його шиї збільшені лімфовузли. Після обстеження і здачі аналізів лікарі зробили невтішний висновок – лімфома Ходжкіна. Тепер хлопчик перебуває на лікуванні у онкогематологічному відділенні Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.