Новини
Володя Мисюк – другий блок хімії
2014 03 27 Переглядів: 1236

Володя Мисюк закінчує другий блок прийому хіміотерапії. Дуже важко переносить крапельниці, адже від хімії обпечені і закупорені вени.
Часто хлопчик перебуває у пригніченому настрої, проте надія на одужання не покидає дитину. Володя мріє чимскоріш вилікуватись, адже надворі пригріває сонечко і він хоче, як і раніше гуляти, гратися з друзями і радіти новому дню.
На лікування хлопчика потрібні чималі кошти. Батьки і ми звертаємося до вас за допомогою. Не можна залишати Володю на одинці з бідою. Він ще маленький і так багато хоче зробити. Проте найголовніше зараз – здолати хворобу.
Нагадаємо, що Володя Мисюк – третьокласник. У школі найбільше любить математику. Вміє грати у шашки і нарди, вивчає гру у шахи. Коли Володя застудився, батьки помітили на його шиї збільшені лімфовузли. Після обстеження і здачі аналізів лікарі зробили невтішний висновок – лімфома Ходжкіна. Тепер хлопчик перебуває на лікуванні у онкогематологічному відділенні Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
