Новини
Владиславчик почуває себе задовільно
2012 11 15 Переглядів: 1509
Боднарук Владиславчик вже трішки призвичаївся до лікарняних буднів та проходить перший протокол лікування. Після четвертого блоку хіміотерапії у хлопчика почало випадати волоссячко, появився стоматит. "Деякі дні дитині було погано, була рвота впродовж декількох днів. Ми повторно відправили аналізи до Києва, звідки отримали оптимістичні аналізи, що нас дуже потішило" - розказує мама Владислава.
Сьогодні Владик почуває себе задовільно, став більш активним та рухливішим, після стоматиту апетит у хлопчика покращився. Надіємось, що подальше лікування у Владика буде проходити успішно та невдовзі він забуде про цей страшний період свого життя.
"Дуже вдячна всім небайдужим людям, які допомагають у лікуванні мого синочка. Надіюсь на вашу підтримку та допомогу і надалі" - зі сльозами на очах прощається з нами Віра Володимирівна.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
