Новини
Владик Боднарук підхопив гепатит С
2013 06 30 Переглядів: 1301

Зараз Владислав Боднарук перебуває на останньому протоколі хіміотерапії. Половину він уже пройшов з Божою і Вашою поміччю. У Владика після хімії були ускладнення: почався стоматит, боліли ніжки, зник апетит. Загальний стан організму дуже погіршився. Аналізи різко впали. А йому ще потрібно зробити 9 хімій і 2 пункції.
Владик радів, що вже скоро нелегка хвороба відступить, та мама дуже переживає за останні кілька процедур, адже аналізи погані. Крім того, лікування не скоро закінчиться, так як під час введення препаратів хлопчик підхопив гепатит С. Саме тому після лейкозу вони починають процес по-новому.
Ми впевнені, що Владиславчик пройде цей нелегкий шлях, і на його обличчі знову засяє усмішка від щасливого дитинства. Залишилось ще трошки, допоможіть дитині наблизити цю мить.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
