Новини
Вітання від Володі Олійника
2013 08 15 Переглядів: 1521

Протягом місяця Володик приймав курс підтримуючої терапії. Усі думали, що помітних негативних змін в організмі не відбудеться і, нарешті, хлопчик забуде про стаціонарне лікування. Проте сподівання не справдились. Хімія, яку він приймає, завдає значної шкоди. У Володика аналізи не зовсім задовільні... без підтримуючих препаратів крові таки не обходиться. Рівень лейкоцитів знижується, немає апетиту і навіть він сам помітив, що приймаючи таблетки, відбуваються різкі зміни настрою та поганий сон. Хоча впевнений, що цей період неодмінно пройде, адже потрібно на 100% подолати хворобу.

Теперішня хімія набагато легша і це очевидно, бо у Володі нарешті відросли війки і брови, а також з’явилось трішки волосся на голові - а це дуже радує. Вихідні практично завжди хлопчик проводить за межами лікарні. Йому дуже подобається подорожувати, з батьками він відвідує багато цікавих місць. Були, наприклад, на фестивалі Підкамінь (Львівщина) і в горах (Яремче, Татарів, Буковель), гралися з дітками та їздили на велосипеді. До речі, після фестивалю Володик навчився свистіти, тепер він, як козак - свистить перед походом.
В цілому, динаміка позитивна. Успіхи очевидні і батьки передають слова вдячності всім, хто підтримував їх впродовж цілого періоду лікування. А від Володьки вам ЗДОРОВИЙ привіт!

Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
