Новини

Вітання від близнюків

2014 04 27 Переглядів: 1382


 
Ігор, Максим і вся сім’я Гудзман щиро вітають вас друзі з Великодніми святами, бажають всім вам світлої Божої ласки, нехай Матір Божа Вас охороняє, а Дух Святий здоров’я посилає!
 
Останнє реабілітаційне лікування, яке хлопці пройшли у Трускавці, продовжує радувати нас своїми результатами. Ігор став краще розмовляти, у нього збільшився словниковий запас. Він впевненіше ходить біля опори. Максим також не відстає. Він радує сім’ю новими звуками та словами. Уже рівніше тримає спинку, краще робить крокові рухи, частіше посміхається і хоче, щоб йому приділяли багато уваги.
 
 
А ще хлопці отримали безкоштовну путівку в Одесу на лікування в дитячому реабілітаційному центрі «Дім з ангелом». Ігор та Максим поїдуть зовсім скоро – вже у травні.