Новини
Місячний курс лікування для Віталіка Бондара - оплачено
2013 11 07 Переглядів: 1335
Маємо чудові новини. Новий підопічний нашого фонду Віталій Бондар, який бореться з гепатитом В, пройде місячний курс лікування пегінтроном. Допомогли нам придбати ліки наші друзі і партнери. Ми вдячні Єпархіальній благодійній органiзацiї Остравсько-Опавська та Центру гуманiтарної допомоги (Республіка Чехія) за активність і матеріальну підтримку. 8 640 гривень – така ціна необхідного для хлопця медпрепарату на місяць. Тож дякуємо кожному, хто не залишився байдужим до історії хвороби Віталіка.
Нагадаємо, що Віталій Бондар уже третій рік серйозно нездужає. У нього лімфогранулематоз змішано-клітинний варіант В. Він пройшов тривалі хіміотерапії, у зв’язку з тяжким станом перебував у реанімації та, навіть, був у комі. Зараз хлопець підхопив гепатит В. Звертаємося до всіх допомогти йому подолати цю хворобу.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
