Новини

Вірою і небайдужістю. Для Сергійка Петришина організували благодійний концерт

2017 10 31 Переглядів: 987


 

Цими вихідними відбувся благодійний концерт заради нашого підопічного. «Недосконалий остеогенез – це коли кісточки ламаються на рівному місці. Сергійко переніс понад 50 операцій. Зараз хлопчику проводять курсове лікування у Харкові в Інституті ім. Ситенка. Там якраз і дали надію на те, що переломи в Сергійка стануть рідшими», - з такими словами у Івано-Франківському костелі Царя Христа розпочали творчий вечір органної та інструментальної музики. Для присутніх лунали церковні сонати Моцарта, музичні композиції Баха, Штамма та Ловланда. А виконували їх талановиті Олександр Качанов – саксофон; Анастасія Ломаєва – флейта; флейта пікколо, орган – Тетяна Панакова; ведуча концерту –Тетяна Уграк. 
 
При вході у храм стояла скринька на для збору пожертв на лікування Сергійка Петришина. Віряни активно долучалися до благодійної акції. У сумі вдалося зібрати 2 472,00 грн. Дякуємо усім, кому небайдужа проблема хворої дитини. До слова, це вже не перший благодійний концерт, який організовують наші друзі із костелу. У вересні талановита молодь залучала кошти на лікування Артема Грицюка.