Новини
Вікторія Пеца-Довбуш пройшла курс реабілітації у Трускавці
2019 07 09 Переглядів: 915

Нещодавно із Трускавця повернулася наша дівчинка - Вікторія. Там вона провела цілих 12 днів. Мама Віки розповідає, що вони дуже задоволені результатом реабілітаційного лікування, бачать нові успіхи та досягнення.
"Під час лікування Вікторія найбільше полюбляла відвідувати масажі, парафінотерапію, вібромасаж. Дитина повністю розслаблювалася і засинала на процедурах" - із захопленням розповідає Ірина Івасюк, мама Вікторії.
Були у Віки і процедури, які недуже їй подобалися. Дівчинка погано переносила лікувальну фізкультуру, механотерапію та розробку суглобів. Однак уже наприкінці курсу лікування дитина почала краще ковтати їжу, стала активно перебирати ніжками. Дванадцять днів минули дуже швидко, а найголовніше результативно.
Наступний курс реабілітації заплановано на грудень місяць, тому просимо Вас і надалі підтримувати Вікторію та її маму, яка докладає титанічних зусиль, аби полегшити страждання своєї доньки.
Цілий серпень за Вікторією доглядатимуть бабуся та дідусь, мама Ірина змушена податися на заробітки до Італії, аби заробити грошей на подальше лікування дитини та утримання сім’ї.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
