Новини
Вікторія Пеца-Довбуш готується до реабілітації
2020 02 12 Переглядів: 951

Вікторія досі задихається. Часто так буває під час сну: задихається на кілька секунд, а потім усе проходить. Але, якщо порівнювати із тим, що було кілька тижнів тому, то її дихання значно покращилось. Епілептичні приступи відступили.
«Дівчинка вже не приймає препарат «Депакін», який їй призначили лікарі. І чомусь без нього почуває себе значно краще. Вже однозначно можу сказати, що «Депакін» негативно впливає на стан Віки», - говорить Ірина, мама Вікторії.
У дівчинки проявляється сколіоз – один бік спини сильно вигнувся. За рекомендаціями сімейного лікаря дитина дотримується дієтичного харчування. Вікторійка з нетерпінням очікує поїздки до Трускавця на реабілітацію, яка відбудеться у червні.
Нагадаємо, що Вікторія 13 років бореться з важкою недугою. Вона народилася з перинатальним ураженням центральної нервової системи, тяжкого ступеня, з набряком головного мозку під час стимульованих пологів – і це все сталося через фатальну помилку лікаря. Лікування у Трускавці дає видимі результати – м’язевий тонус значно знизився, покращилось кровопостачання. Курси реабілітації слід обов’язково продовжувати знову і знову.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
