Новини

Вікторія Середюк – місяць лікування позаду

2013 05 27 Переглядів: 1518


 
Наша підопічна Вікторія уже пройшла 30 день протоколу. Лікування у дівчинки проходить більш-менш нормально, хоча, без ускладнень не обійшлося. У дитини після двох тижнів терапії виявили стоматит, який проявлявся неприємними симптомами і завдав труднощів дівчинці. Та за два тижні все минулося. Також перебування на лікарняному ліжку супроводжується високою температурою у Віки. 
 
Зміни в організмі Вікусі є, але вони то кращають, то знову погіршуються. Стабільних позитивних зрушень наразі немає. Та, дякувати Богу, дитина тримається, а ми надіємося на її одужання.