Новини
Вікторія Пеца-Довбуш у листопаді знову поїде на реабілітацію
2019 09 30 Переглядів: 896
.jpg)
Вікторійка готується до наступного реабілітаційного курсу. Почуває себе добре. Набрала вагу, поправилася на 1 кг. Після попередньої реабілітації значно розслабилася, тонус не повертається, ніжки рівненько тримає. Однак, у дитини почалися сильні судоми.
Після обстеження в обласній дитячій лікарні, зроблених енцефалограми та УЗД черевної порожнини медики призначили дорогий препарат, який слід приймати довго і безперервно. Після місяця прийому ліків (препарат «Депакін») судоми припинилися, але лікування слід продовжувати ще довгий час.
У листопаді на Вікторію чекає наступний курс реабілітації у Трускавецькій клініці. Мама дівчинки бачить прогрес і розуміє, що лікування слід продовжувати. Тому знову звертається до нас про допомогу в оплаті лікувальної путівки для дівчинки. «Нам дуже потрібна ваша допомога, адже завдяки вашій підтримці страждання Вікторії набувають значного полегшення», - каже мама Вікторії.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
