Новини

Відкриваємо двері дітям

2014 04 23 Переглядів: 1183


 
Благодійний фонд «Ти-Ангел» прийняв участь у реалізації кампанії «Відкриваємо двері дітям». Ця кампанія впроваджується на рівні Європейського Союзу та втілюється у 12 країнах Європи, включаючи Україну. Її метою є підвищення проінформованості суспільства щодо шкоди зростання дітей в інтернатах та здійснити перехід від інституційного догляду до системи, яка забезпечує виховання дитини у сімейному середовищі. 
 
Волонтер нашого фонду – юрист і проектменеджер Тетяна Уграк взяла участь у дводенному семінарі, що проходив у Києві. За її словами, було дуже цікаво, адже учасникам проводили тренінг на тему практичного розформування інтернатних установ, роботи над збереженням сім’ї та забезпеченням сімейних форм виховання. Також обговорили детальний план діяльності кампанії на 2014 рік і те, яким чином представники регіональних організацій можуть практично та дієво долучитися до реалізації Кампанії. 
 
 
Ми стали партнером кампанії «Відкриваємо двері дітям» і, як представники регіональних організацій, підтримуємо дану ініціативу та будемо сприяти у її успішній реалізації в івано-франківській області.