Новини

Відбувся підсумковий захід «День святого Миколая – покровителя дітей» (ВІДЕО)

2014 12 28 Переглядів: 2588


 
Ну тепер з впевненістю можемо сказати, що Святий Миколай прийшов до кожного нашого підопічного. Але не просто прийшов, а подарував святковий настрій і стимул бути чемними впродовж всього наступного року. 
 
День святого Миколая – свято, яке волонтери БФ «Ти-Ангел» готували більше місяця. Звичайно, адже серед запрошених найвибагливіші гості – улюблені діти. Цьогорічне свято Миколая відбулося у Долинській піцерії «Stodola», куди завітали 90 діток. Серед них вимушені переселенці зі сходу країни, вихованці Долинського дитячого будинку "Теплий дім" та Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. 
 
 
Тут для них була особлива програма. Окрім фруктів, піци, млинців, морозива й інших смаколиків, були і розваги. Дякуємо за чудову повчальну виставу отцю Роману та дітям з «Марійської дружини», що при Гошівському монастирі. Саме вони запросили Миколая з повним мішком солодких подарунків для кожної дитини. 
 
Спасибі хлопцям-реперам з Івано-Франківського гурту Trial Day та мега-популярному «Дзідзю», який вже традиційно дарує хороший настрій дітям на День Святого Миколая. Усе це було б неможливим без звукового аранжування від Андрія Антропа, який ще й зробив для діток справжню дискотеку. А усе це зафіксував на фото і відео Станіслав Затуловський. 
 
 
 
Команда БФ «Ти-Ангел» висловлює щиру подяку помічникам Святого Миколая, які допомогли прийти до сиріт і дітей, що потребують особливої опіки та піклування, а саме: Бєляєвій Марії, Поляруш Вікторії та Михайлу, Наталії Калатурній, Ляхович Юлії, Ярославі Дубенці, Ользі Тарасюк, Віктору Наринському, Християнському руху українців у Португалії. Також дякуємо нашим новим друзям з Києва – двом Вікторіям, які спеціяльно приїхали у Долину, щоб привітати дітей. А ще особлива дяка колективу та адміністрації піцерії «Stodola» за допомогу в організації заходу, розуміння, хороший сервіс та суттєву знижку в оплаті за харчування дітей. 
 
 
Хоча знаєте, що було найприємніше? – Це бачити усмішки та повні радощів дитячі обличчя. Це і була головна мета наших волонтерів. Тепер точно кажемо, що свято Миколая вдалося на славу.