Новини

Відбудеться благодійна вечірка в підтримку хворих дітей

2013 03 12 Переглядів: 1739


 

Благодійний фонд "Ти-АНГЕЛ" та нічний клуб "DEMI" м. Долина запрошують вас на найкрутішу благодійну вечірку місяця. 15 березня у нічному клубі на вас чекатиме маса позитиву і незабутніх вражень. Команда діджеїв гарантує море драйву, шалену музику, танці, конкурси. А ще, вперше в NK "DEMI", тільки для вас відбудеться спеціальне «Дзідзьо-шоу» – ексклюзивна пародія на мегапопулярного артиста. 
 
Ведучий MC Emer забезпечить вас хорошим настроєм та доставить заряд енергії кожному, хто буде у клубі. Крім того, професійний фотограф зафіксує усі цікаві моменти і подарує приємні спогади цієї благодійної ночі.
 
З нетерпінням чекатимемо зустрічі з вами в нічному клубі «DEMI». Початок вечірки о 22.00. Вхід 20 грн.
 
Всі кошти, вилучені з продажу квитків, будуть використані на підтримку важкохворих дітей, що проходять лікування в Долинській міській дитячій лікарні. 
 
Долучайся сам і запрошуй друзів. ВІДПОЧИВАЙ ВІДПОВІДАЛЬНО!