Новини

Відбудеться церемонія нагородження «Благодійне Прикарпаття - 2015»

2016 03 10 Переглядів: 1016


 
13 березня відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу «Благодійне Прикарпаття - 2015». 
 
На регіональний конкурс «Благодійне Прикарпаття - 2015» надійшло 28 заявок. Враховуючи те, що конкурс стартував на Івано-Франківщині вперше, це досить непоганий результат. Найбільше подано в номінації «Благодійна акція» – 7 заявок. 
 
Конкурсна комісія вже опрацювала отримані заявки та визначила переможців і лауреатів. Результати конкурсу будуть оголошені на урочистій церемонії нагородження, яка відбудеться 13 березня у Івано-Франківському обласному музеї Мистецтв (Майдан Шептицького, 8). Початок о 14:00 год.
 
Переможці кожної номінації отримають Янгола Добра – найпочеснішу благодійну нагороду України, а лауреати – почесні дипломи. Також на всіх учасників церемонії нагородження чекатиме святкова концертна програма.
 
Організацією регіонального конкурсу "Благодійне Прикарпаття" займався БФ "Ти-Ангел", який є офіційним представником Національного конкурсу.