Новини

Вечірка заради хворих дітей

2013 03 18 Переглядів: 2076


 

 
 
15 березня в нічному клубі “DEMI” відбулася благодійна вечірка в підтримку важкохворих дітей. Кошти, отримані від продажу квитків, будуть використані для потреб Долинської міської дитячої лікарні.
 
Незважаючи на холодну погоду та завірюху надворі, у клубі було жарко. Музика і танці були запальними, а сама ідея благодійності додавала ще більше тепла в серця усіх відвідувачів.
 
Справжньою родзинкою вечора став пародист Ігор Бойко, який розважив публіку піснями й жартами у стилі самобутнього артиста із народу – Дзідзя. Ігор частенько долучається до діянь нашого благодійного фонду, адже зробити щось хороше на благо дітям – не марна справа. 
 
Дуже приємно, що молоді люди, які прийшли до клубу, бажали не лише гарно відпочити, але й долучитися до добрих діянь. Крім квитків, вартість яких 20 гривень, на барі стояла ще й скринька, куди клієнти могли вкинути додаткові кошти на допомогу дітям. 
 
У зв’язку з жахливими погодними умовами – штормом, хурделицею і засипаними снігом дорогами, відвідувачів прийшло значно менше, ніж очікувалося. Але це не завадило присутнім весело та з відчуттям відповідальності провести час. 
 
У підсумку команді фонду вдалося зібрати для маленьких пацієнтів 800 грн., які в подальшому будуть використані для потреб дитячої лікарні. 
 
 
 
 
Колектив благодійного фонду «Ти-АНГЕЛ» висловлює щиру подяку за підтримку й допомогу в проведенні вечірки адміністрації та працівникам нічного клубу “DEMI”, радіо «Хвиля гір» за інформаційну підтримку, фотографу Станіславу Затуловському і, звичайно, Ігору Бойку за спеціальне «Дзідзьо-шоу», що подарувало хороший настрій всім присутнім.