Новини
У Володі випав перший зуб
2013 10 06 Переглядів: 1328
Невже ви забули про нашого Володю Олійника? Впевнені, що ні. Він про вас не забув також. Просто чогось особливого, про що б хотілося розказати, не було. Процес хіміотерапії триває і далі, дякувати Богу, все проходить згідно протоколу. Хлопчик мужньо переносить щотижневі ін’єкції "вінорельбіну". Здавалось, що цей препарат не настільки важкий, але після кожного прийому в хлопчика набрякає місце введення і з’являються болючі внутрішні опіки вен. Проте, як завжди, він вірить, що це скоро закінчиться і хвороба буде подолана.
Будучи вдома, Володик з мамою вже вивчив кілька віршів, намагається писати літери, з якими знайомився в лікарні, а також навчився рахувати до 50. Він мріє наступного року ходити до школи, а також на спортивні гуртки, бо дуже любить робити різні вправи. А ми просимо Бога, щоб Володя був здоровий і здійснив свою мрію.
Ще одна цікава новина, про яку не можемо мовчати - у хлопчика випав перший зуб. Родину це дуже тішить, для Вовки тепер це ще один доказ, що він уже великий. Хімія, яку він приймає, менш токсична. Про це свідчить і те, що у Володика вже виросло волосся і скоро з’являться веселі кучерики.
Вчергове дякуємо всім, хто переживає за його здоров’я і допомагає у скрутну хвилину.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
