Новини
У Віталіка хвороба повернулася – рецидив
2013 11 06 Переглядів: 1267
Віталіка Крашеніннікова, після трьох протоколів і опромінення, відпустили додому. Хлопчик закінчив основне лікування. Всі дуже цьому раділи. Він, нарешті, зміг відпочити від болючих аналізів, пункцій, анестезій і хіміотерапії. Вдома почував себе комфортно, пішов на поправку, грався з сестричкою і вся сім’я готувалася відзначати його другий рочок життя.
Проте перед самим днем народження Віталік почав важко дихати, погано їсти, спати і в нього погіршились аналізи. Дитина знову опинилася в лікарні. Після обстеження і флюорографії лікарі жахнулись. Легені були заповнені водою. Хлопчика одразу перевели у реанімаційне відділення, зробили пункцію і аналізи відправили в Охматдит. Звідти мама почула слово, якого найбільше боялася – рецидив. Це сталося у день його народження – 19 вересня. А все тому що лімфома виявилась агресивною і коли припинили введення хіміопрепаратів, утворення з’явилося знову.
Зараз Віталік починає ще важче лікування. Потрібно пройти 2 блоки протирецидивної хімії, а потім лікарі рекомендують зробити пересадку кісткового мозку, в іншому випадку – знову тривале дороге лікування.
Саме тому ми змушені знову просити допомоги для Віталіка Крашеніннікова, бо препарати ще дорожчі, а процедури ще болісніші. Гроші витрачені на попереднє лікування. Молода сім’я ще раз не справиться. Допоможіть їм.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
