Новини
У Павла Гуменяка був інсульт
2014 07 25 Переглядів: 1264

Павлик Гуменяк, перебуваючи у лікарні і приймаючи противірусну терапію, почувався дуже погано. Крім сильного болю і запаморочень у нього раптово темніло і двоїлося в очах. Неврологи, оглянувши хлопця, повідомили, що у нього стався ішемічний інсульт. Його одразу відправили до реанімації і відмінили призначений прийом ліків.
Дякувати Богу, Павлику полегшало. Впала температура тіла до норми, він навіть почав по кілька ложок їсти. Полегшився біль та знизилась частота рвот. Але через деякий час він знову почав скаржитися на загальну слабкість, періодичне відчуття серцебиття та нестачі повітря. Лікарі все ж відпустили хлопця додому, щоб він набрався сил і терпіння.
12-річний Павло по-новому вчиться повертатися, сидіти, ходити та приймати їжу. З ним займається масажист, разом вони роблять вправи аби хлопець знову почав самостійно пересуватися. Від сильного болю в ногах йому дуже погано. Але ми віримо, що Павло здолає і цей критичний момент свого життя, заново навчиться ходити і спілкуватися з однолітками. Тим не менше, йому дуже потрібна ваша підтримка, допоможіть йому хоча б морально.
Інші новини
Їм потрібна наша допомога
Гладій Евеліна
Евелінці вже майже п’ять років. Історія життя цієї милої дівчинки бере свій початок з квітня 2016 р. Евеліна є ранньою пташкою, яка завчасно попросилася на цей свій із маминого животика. Шестимісячне немовля, із вагою всього у 870 грам та ростом 35 см, неабияк налякало медиків пологового будинку. Ніхто не знав, що буде дальше із крихіткою, чи справиться її організм та чи зможе у подальшому вона жити повноцінним життям.
Допомогти он-лайн
приймаємо
Ми в соцмережі
