Новини

У Івано-Франківську відкрили благодійну фотовиставку (ВІДЕО)

2016 07 02 Переглядів: 937


 
Уже втретє за сприяння БФ «Ти-Ангел» в Івано-Франківську відкрилася пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива». 40 найкращих робіт, відібраних із-поміж 680, надісланих на всеукраїнський конкурс, розмістилися в обласній науковій бібліотеці. Від радісних моментів і до закритих від СНІДу облич – теми фотовиставки найрізноманітніші. Варто зазначити, що тут була велика кількість чорно-білих фото. На стінах висіли і фотороботи-переможці та навіть ті, які були зроблені в Івано-Франківській області.
 
 
Урочисте відкриття відбулось під музичний супровід струнного ансамблю Quattro Corde та провідних артистів Івано-Франківська. Найперше ми дякуємо директору обласної книгозбірні Людмилі Бабій, яка погодилась розмістити у приміщенні мандруючу виставку, волонтерам, які попрацювали, щоб фотографії змогли побачити та усім іншим, які долучилися до офіційного відкриття. «Благодійність крізь призму об’єктива» експонуватиметься в Івано-Франківську до 11 липня, а далі помандрує іншими містами України.