Новини

У Долинській школі-інтернат відкрито ігрову кімнату

2014 01 08 Переглядів: 1068


 

У Долинській спеціалізованій школі-інтернат відтепер є дитяча ігрова кімната. За сприяння нашого Благодійного фонду «Ти-Ангел» її урочисто відкрито напередодні Нового року. Наймолодші вихованці школи дійсно її потребували, адже не мали де проводити дозвілля. Але тепер для них споруджено гойдалку, драбинку, кільця, перекладини та інший спортивний інвентар. Діти тут можуть не тільки відпочивати активно, а й пізнавати світ. На полицях розміщено безліч художніх книг та підручників. А для найменших – іграшки.
 
Відтепер діти, які проводять в інтернаті більшість часу, матимуть змогу відволіктися від шкільних буднів і охоче радіти, граючись разом із друзями.